Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
34,81%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
20,89%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
16,46%
Martin Kusenda NEKA
5,70%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5,70%
Peter Pukan REPUBLIKA
5,70%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,80%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,80%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,53%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,63%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
93 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
49 hlasov
3
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
40 hlasov
4
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
5
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
26 hlasov
6
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
7
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
21 hlasov
8
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
21 hlasov
9
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
19 hlasov
10
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
19 hlasov
11
Matúš Hubinský, NEKA
18 hlasov
12
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
13
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
14
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
16 hlasov
15
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
16 hlasov
16
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
16 hlasov
17
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
18
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
19
Peter Kochan, NEKA
14 hlasov
20
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
21
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
12 hlasov
22
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
23
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
12 hlasov
24
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
25
Oľga Hudoková, NK/NEKA
10 hlasov
26
Martin Dočkalik, NEKA
10 hlasov
27
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
28
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
29
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
30
Martin Tarčák, NK/NEKA
9 hlasov
31
David Gerhát, KSS
8 hlasov
32
Renáta Kirková, NK/NEKA
8 hlasov
33
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
34
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
35
Ján Mlynár, REPUBLIKA
5 hlasov
36
Jaroslav Blina, KSS
5 hlasov
37
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasy
38
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasy
39
Marian Fázik, NK/NEKA
3 hlasy
40
Anton Švec, KSS
3 hlasy
41
Ľubomíra Švecová, KSS
3 hlasy
42
Adam Jamrich, KSS
1 hlas

Volebná účasť

40,48 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,48 %
04.11. 2017 1. kolo 25,53 %
23.11. 2013 2. kolo 10,85 %
09.11. 2013 1. kolo 16,82 %