Tajná okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
36,48%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
35,85%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
12,58%
Martin Kusenda NEKA
5,03%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,14%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,52%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,52%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,63%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,63%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,63%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
2
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
25 hlasov
4
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
21 hlasov
5
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
6
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
7
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
15 hlasov
8
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
9
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
10
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
13 hlasov
11
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
13 hlasov
12
Štefan Štefek, NEKA
13 hlasov
13
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
14
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
15
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
16
Martin Balko, Progresívne Slovensko
11 hlasov
17
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
18
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
19
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
20
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
11 hlasov
21
Peter Oremus, NEKA
11 hlasov
22
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
11 hlasov
23
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
11 hlasov
24
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
25
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
26
Juraj Švarc, NEKA
10 hlasov
27
Peter Andel, Progresívne Slovensko
9 hlasov
28
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
29
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
9 hlasov
30
Štefan Korman, NEKA
9 hlasov
31
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
32
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
33
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
34
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
35
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
36
Martin Čepček, ŽIVOT
8 hlasov
37
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
38
Milan Chmelár, NEKA
8 hlasov
39
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
40
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
41
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
8 hlasov
42
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
43
Martin Bóri, REPUBLIKA
7 hlasov
44
Peter Božík, Hnutie ONÁS
7 hlasov
45
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
7 hlasov
46
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
7 hlasov
47
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
48
Peter Šedovič, NK/NEKA
7 hlasov
49
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
6 hlasov
50
Igor Husár, REPUBLIKA
6 hlasov
51
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
6 hlasov
52
Pavol Mada, NEKA
6 hlasov
53
Ľubomír Moravčík, NEKA
6 hlasov
54
Oľga Paučová, NK/NEKA
6 hlasov
55
Peter Pukan, REPUBLIKA
6 hlasov
56
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
6 hlasov
57
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
58
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
59
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
60
Šimon Kónya, NEKA
5 hlasov
61
Jarmila Králová, NEKA
5 hlasov
62
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
63
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
64
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
65
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
66
Marta Rácová, NEKA
5 hlasov
67
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
5 hlasov
68
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana...
5 hlasov
69
Darina Zlatošová, NK/NEKA
5 hlasov
70
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
4 hlasy
71
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
4 hlasy
72
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasy
73
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
4 hlasy
74
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasy
75
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
4 hlasy
76
Radoslav Kriváček, NEKA
4 hlasy
77
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
4 hlasy
78
Miloš Macho, NK/NEKA
4 hlasy
79
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
4 hlasy
80
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasy
81
Lívia Šumichrastová, NEKA
4 hlasy
82
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
83
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
4 hlasy
84
Erik Blaško, NK/NEKA
3 hlasy
85
Miroslav Gut, NEKA
3 hlasy
86
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
3 hlasy
87
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasy
88
Jana Pukanová, REPUBLIKA
3 hlasy
89
Dušan Tóth, NEKA
3 hlasy
90
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasy
91
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasy
92
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
3 hlasy
93
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
2 hlasy
94
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasy
95
Peter Košťál, NEKA
2 hlasy
96
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
2 hlasy
97
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
2 hlasy
98
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasy
99
Soňa Ďuríková, NEKA
1 hlas
100
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlas
101
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlas
102
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
1 hlas
103
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
1 hlas
104
Martin Skovajsa, NEKA
1 hlas
105
Ladislav Turba, NEKA
1 hlas
106
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
1 hlas

Volebná účasť

78,57 %

Historický vývoj

29.10. 2022 78,57 %
04.11. 2017 1. kolo 34,29 %
23.11. 2013 2. kolo 36,58 %
09.11. 2013 1. kolo 36,58 %