Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
72,36%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
12,06%
Adrián Mikuš NEKA
6,53%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
4,52%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
3,02%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
1,51%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
50 hlasov
2
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
50 hlasov
3
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
39 hlasov
4
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
38 hlasov
5
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
37 hlasov
6
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
34 hlasov
7
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
34 hlasov
8
Michal Ďureje, NEKA
33 hlasov
9
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
30 hlasov
10
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
29 hlasov
11
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
27 hlasov
12
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
26 hlasov
13
Ladislav Smatana, NEKA
26 hlasov
14
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
25 hlasov
15
Katarína Svobodová, NEKA
24 hlasov
16
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
24 hlasov
17
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
23 hlasov
18
Silvia Grúberová, NEKA
23 hlasov
19
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
23 hlasov
20
Zuzana Hujsiová, NEKA
21 hlasov
21
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
22
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
20 hlasov
23
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
19 hlasov
24
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
19 hlasov
25
Martin Drozd, NEKA
18 hlasov
26
Mária Šramková, NEKA
18 hlasov
27
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
16 hlasov
28
Ladislav Procházka, NEKA
16 hlasov
29
Juraj Leporis, NEKA
16 hlasov
30
Dušan Šimka, NEKA
15 hlasov
31
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
15 hlasov
32
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
33
Silvia Bošnovičová, NEKA
14 hlasov
34
Helena Dadíková, NEKA
14 hlasov
35
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
13 hlasov
36
Ľuboš Jelačič, NEKA
13 hlasov
37
Andrea Filt, DS
13 hlasov
38
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
39
Igor Sojka, KSS
12 hlasov
40
Alojz Vlčko, NEKA
12 hlasov
41
Michal Dobiš, NEKA
12 hlasov
42
Vladimír Revický, REPUBLIKA
11 hlasov
43
Ambróz Jamriško, NEKA
10 hlasov
44
Tomáš Tines, NEKA
10 hlasov
45
Miroslav Ertel, DS
10 hlasov
46
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
9 hlasov
47
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
9 hlasov
48
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
49
Viera Mrázová, NEKA
8 hlasov
50
Radoslav Iždinský, NEKA
8 hlasov
51
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
8 hlasov
52
Michaela Brunclíková, NEKA
8 hlasov
53
Tomáš Šujan, NEKA
6 hlasov
54
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
6 hlasov
55
Branislav Doboš, REPUBLIKA
6 hlasov
56
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
57
Eva Hodásová, KSS
5 hlasov
58
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
5 hlasov
59
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
4 hlasy
60
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
4 hlasy

Volebná účasť

47,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,32 %
04.11. 2017 1. kolo 32,54 %
09.11. 2013 1. kolo 17,55 %