Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
23,16%
Milan Belica NEKA
20,61%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
19,59%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
8,65%
Renáta Kolenčíková NEKA
8,14%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,36%
Martin Kusenda NEKA
5,60%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,82%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,05%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,51%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,51%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Šimon Kónya, NEKA
113 hlasov
2
Štefan Korman, NEKA
87 hlasov
3
Jozef Dvonč, NEKA
83 hlasov
4
Štefan Štefek, NEKA
73 hlasov
5
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
69 hlasov
6
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
61 hlasov
7
Peter Oremus, NEKA
61 hlasov
8
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
56 hlasov
9
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
49 hlasov
10
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
11
Marta Rácová, NEKA
44 hlasov
12
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
41 hlasov
13
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
38 hlasov
14
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
15
Martin Bóri, REPUBLIKA
35 hlasov
16
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
35 hlasov
17
Ľubomír Moravčík, NEKA
34 hlasov
18
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
33 hlasov
19
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
33 hlasov
20
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
31 hlasov
21
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
30 hlasov
22
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
30 hlasov
23
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
30 hlasov
24
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
25 hlasov
25
Peter Pukan, REPUBLIKA
25 hlasov
26
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
27
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
28
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
24 hlasov
29
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
30
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
31
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
32
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
33
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
23 hlasov
34
Jana Pukanová, REPUBLIKA
23 hlasov
35
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
22 hlasov
36
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
37
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
38
Lívia Šumichrastová, NEKA
22 hlasov
39
Juraj Švarc, NEKA
22 hlasov
40
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
41
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
21 hlasov
42
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
43
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
21 hlasov
44
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
20 hlasov
45
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
46
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
20 hlasov
47
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
20 hlasov
48
Martin Balko, Progresívne Slovensko
19 hlasov
49
Peter Košťál, NEKA
19 hlasov
50
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
18 hlasov
51
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
18 hlasov
52
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
18 hlasov
53
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
18 hlasov
54
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
55
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
16 hlasov
56
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
57
Radoslav Kriváček, NEKA
16 hlasov
58
Peter Andel, Progresívne Slovensko
15 hlasov
59
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
15 hlasov
60
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
15 hlasov
61
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
15 hlasov
62
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
63
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
64
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
65
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana...
13 hlasov
66
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
13 hlasov
67
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
12 hlasov
68
Ladislav Turba, NEKA
12 hlasov
69
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
70
Miroslav Gut, NEKA
11 hlasov
71
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
11 hlasov
72
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
11 hlasov
73
Erik Blaško, NK/NEKA
10 hlasov
74
Igor Husár, REPUBLIKA
10 hlasov
75
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
10 hlasov
76
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
77
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
78
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
79
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
80
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
81
Soňa Ďuríková, NEKA
8 hlasov
82
Jarmila Králová, NEKA
8 hlasov
83
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
8 hlasov
84
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
8 hlasov
85
Dušan Tóth, NEKA
8 hlasov
86
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
8 hlasov
87
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
88
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
7 hlasov
89
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
7 hlasov
90
Milan Chmelár, NEKA
6 hlasov
91
Martin Skovajsa, NEKA
6 hlasov
92
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
93
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
94
Peter Božík, Hnutie ONÁS
5 hlasov
95
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
96
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
97
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasy
98
Peter Šedovič, NK/NEKA
4 hlasy
99
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
3 hlasy
100
Pavol Mada, NEKA
3 hlasy
101
Miloš Macho, NK/NEKA
3 hlasy
102
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
3 hlasy
103
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasy
104
Darina Zlatošová, NK/NEKA
2 hlasy
105
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasy
106
Oľga Paučová, NK/NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

45,23 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,23 %
04.11. 2017 1. kolo 28,32 %
23.11. 2013 2. kolo 12,59 %
09.11. 2013 1. kolo 12,80 %