Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
83,15%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
6,74%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
3,37%
Adrián Mikuš NEKA
3,37%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,25%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
1,12%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Ďureje, NEKA
55 hlasov
2
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
42 hlasov
3
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
31 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
24 hlasov
5
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
23 hlasov
6
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
16 hlasov
7
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
16 hlasov
8
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
15 hlasov
9
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
10
Ladislav Procházka, NEKA
13 hlasov
11
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
12 hlasov
12
Branislav Doboš, REPUBLIKA
12 hlasov
13
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
11 hlasov
14
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
15
Silvia Grúberová, NEKA
9 hlasov
16
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
9 hlasov
17
Katarína Svobodová, NEKA
7 hlasov
18
Martin Drozd, NEKA
7 hlasov
19
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
7 hlasov
20
Dušan Šimka, NEKA
7 hlasov
21
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
7 hlasov
22
Ladislav Smatana, NEKA
6 hlasov
23
Eva Hodásová, KSS
6 hlasov
24
Ambróz Jamriško, NEKA
5 hlasov
25
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
5 hlasov
26
Viera Mrázová, NEKA
5 hlasov
27
Michaela Brunclíková, NEKA
5 hlasov
28
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
5 hlasov
29
Zuzana Hujsiová, NEKA
4 hlasy
30
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
4 hlasy
31
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
4 hlasy
32
Juraj Leporis, NEKA
4 hlasy
33
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
4 hlasy
34
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
4 hlasy
35
Alojz Vlčko, NEKA
4 hlasy
36
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
37
Igor Sojka, KSS
3 hlasy
38
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
3 hlasy
39
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasy
40
Mária Šramková, NEKA
3 hlasy
41
Vladimír Revický, REPUBLIKA
3 hlasy
42
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
3 hlasy
43
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
3 hlasy
44
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
3 hlasy
45
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasy
46
Ľuboš Jelačič, NEKA
3 hlasy
47
Helena Dadíková, NEKA
3 hlasy
48
Miroslav Ertel, DS
3 hlasy
49
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 hlasy
50
Silvia Bošnovičová, NEKA
2 hlasy
51
Michal Dobiš, NEKA
2 hlasy
52
Tomáš Tines, NEKA
2 hlasy
53
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
2 hlasy
54
Tomáš Šujan, NEKA
2 hlasy
55
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 hlasy
56
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 hlasy
57
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
1 hlas
58
Andrea Filt, DS
0 hlasov
59
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
0 hlasov
60
Radoslav Iždinský, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

37,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,40 %
04.11. 2017 1. kolo 28,30 %
09.11. 2013 1. kolo 22,38 %