Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
33,08%
Milan Belica NEKA
31,20%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
9,40%
Martin Kusenda NEKA
6,39%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,02%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,76%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
3,38%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,38%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,26%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,75%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,38%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Matúš Hubinský, NEKA
84 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
83 hlasov
3
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
67 hlasov
4
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
50 hlasov
5
Peter Kochan, NEKA
30 hlasov
6
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
28 hlasov
7
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
28 hlasov
8
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
9
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
23 hlasov
10
Martin Dočkalik, NEKA
23 hlasov
11
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
12
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
20 hlasov
13
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
20 hlasov
14
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
15
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
16
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
20 hlasov
17
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
19 hlasov
18
Renáta Kirková, NK/NEKA
19 hlasov
19
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
20
Anton Švec, KSS
17 hlasov
21
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
15 hlasov
22
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
23
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
24
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
14 hlasov
25
Ján Mlynár, REPUBLIKA
14 hlasov
26
Jaroslav Blina, KSS
13 hlasov
27
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
28
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
12 hlasov
29
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
12 hlasov
30
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
31
Miroslav Polner, NK/NEKA
11 hlasov
32
Adam Jamrich, KSS
11 hlasov
33
Ľubomíra Švecová, KSS
11 hlasov
34
David Gerhát, KSS
11 hlasov
35
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
9 hlasov
36
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
37
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
38
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
39
Oľga Hudoková, NK/NEKA
8 hlasov
40
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
41
Marian Fázik, NK/NEKA
6 hlasov
42
Martin Tarčák, NK/NEKA
6 hlasov

Volebná účasť

70,17 %

Historický vývoj

29.10. 2022 70,17 %
04.11. 2017 1. kolo 34,92 %
23.11. 2013 2. kolo 16,28 %
09.11. 2013 1. kolo 13,57 %