Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
40,22%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
33,70%
Renáta Kolenčíková NEKA
8,70%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
4,35%
Martin Kusenda NEKA
3,26%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,26%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,17%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,17%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,17%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,00%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Stankovský, NEKA
74 hlasov
2
Matúš Hubinský, NEKA
45 hlasov
3
Peter Kochan, NEKA
44 hlasov
4
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
32 hlasov
5
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
18 hlasov
6
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
7
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
8
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
9
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
10 hlasov
10
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
11
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
9 hlasov
12
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
13
Renáta Kirková, NK/NEKA
8 hlasov
14
Oľga Hudoková, NK/NEKA
7 hlasov
15
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
16
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
6 hlasov
17
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
18
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
19
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
5 hlasov
20
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
5 hlasov
21
David Gerhát, KSS
5 hlasov
22
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
23
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
5 hlasov
24
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasy
25
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasy
26
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4 hlasy
27
Jaroslav Blina, KSS
3 hlasy
28
Anton Švec, KSS
3 hlasy
29
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasy
30
Adam Jamrich, KSS
3 hlasy
31
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasy
32
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasy
33
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasy
34
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasy
35
Ján Mlynár, REPUBLIKA
1 hlas
36
Miroslav Polner, NK/NEKA
1 hlas
37
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlas
38
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlas
39
Ľubomíra Švecová, KSS
1 hlas
40
Martin Tarčák, NK/NEKA
1 hlas
41
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
1 hlas
42
Martin Dočkalik, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

41,81 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,81 %
04.11. 2017 1. kolo 28,30 %
23.11. 2013 2. kolo 14,50 %
09.11. 2013 1. kolo 15,64 %