Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
48,64%
Martin Červenka NEKA
35,80%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
7,00%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
5,06%
Zdenko Rosina NK/NEKA
1,17%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
1,17%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,78%
Roman Chudý ŽIVOT
0,39%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,00%
Roland Hakszer NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
195 hlasov
2
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
65 hlasov
3
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
51 hlasov
4
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
48 hlasov
5
Maroš Sagan, NEKA
41 hlasov
6
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
40 hlasov
7
Ivan Dobrovodský, NEKA
39 hlasov
8
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
38 hlasov
9
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
34 hlasov
10
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
30 hlasov
11
Lívia Voleková, REPUBLIKA
27 hlasov
12
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
27 hlasov
13
Július Zemko, SMER - SD
26 hlasov
14
Štefan Krištofík, SMER - SD
25 hlasov
15
Magdaléna Eliášová, NEKA
25 hlasov
16
Marián Galbavý, NEKA
24 hlasov
17
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
23 hlasov
18
Jozef Remenár, REPUBLIKA
22 hlasov
19
Marek Neštický, NEKA
21 hlasov
20
Iveta Bakičová, NEKA
21 hlasov
21
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
21 hlasov
22
Žaneta Gogolová, NEKA
20 hlasov
23
Martin Ostrovský, SNS
18 hlasov
24
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
18 hlasov
25
Matej Lančarič, NEKA
18 hlasov
26
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
18 hlasov
27
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
17 hlasov
28
Tibor Pekarčík, NEKA
17 hlasov
29
Eva Nemčovská, NEKA
17 hlasov
30
Šimon Štefunko, NEKA
17 hlasov
31
Jozef Kozoň, NEKA
16 hlasov
32
Viliam Kochajda, SMER - SD
16 hlasov
33
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
16 hlasov
34
Stanislav Hric, NEKA
16 hlasov
35
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
15 hlasov
36
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
15 hlasov
37
Natália Blahová, DS
15 hlasov
38
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
14 hlasov
39
Radovan Hynek, REPUBLIKA
13 hlasov
40
Peter Hambálek, SMER - SD
13 hlasov
41
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
42
Marcel Krajčo, NEKA
12 hlasov
43
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
44
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
45
Alan Bočkay, NEKA
11 hlasov
46
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
47
Ľubica Horváthová, NEKA
11 hlasov
48
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
11 hlasov
49
Ľuboš Kollár, NEKA
11 hlasov
50
Silvia Urmínska, SMER - SD
10 hlasov
51
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
52
Peter Kvasničák, NEKA
9 hlasov
53
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
54
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
55
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
56
Dušan Mikulka, SNS
7 hlasov
57
Zdenko Rosina, NK/NEKA
7 hlasov
58
Juraj Horváth, SNS
5 hlasov
59
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
60
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
5 hlasov
61
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
4 hlasy
62
Peter Chmela, NEKA
4 hlasy
63
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
64
Martin Ružička, SNS
3 hlasy
65
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
2 hlasy
66
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
2 hlasy

Volebná účasť

44,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,32 %
04.11. 2017 1. kolo 25,19 %
23.11. 2013 2. kolo 20,96 %
09.11. 2013 1. kolo 14,83 %