Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
36,69%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
32,66%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
9,27%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,05%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,44%
Renáta Kolenčíková NEKA
4,03%
Martin Kusenda NEKA
2,82%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,82%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,81%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,40%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
88 hlasov
2
Martin Dočkalik, NEKA
85 hlasov
3
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
59 hlasov
4
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
51 hlasov
5
Peter Kochan, NEKA
50 hlasov
6
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
46 hlasov
7
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
41 hlasov
8
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
36 hlasov
9
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
10
Matúš Hubinský, NEKA
33 hlasov
11
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
12
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
13
Jozef Stankovský, NEKA
24 hlasov
14
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
24 hlasov
15
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
21 hlasov
16
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
20 hlasov
17
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
19 hlasov
18
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
19
Martin Tarčák, NK/NEKA
18 hlasov
20
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
18 hlasov
21
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
17 hlasov
22
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
16 hlasov
23
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
24
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
15 hlasov
25
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
15 hlasov
26
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
14 hlasov
27
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
28
David Gerhát, KSS
11 hlasov
29
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
30
Renáta Kirková, NK/NEKA
10 hlasov
31
Anton Švec, KSS
10 hlasov
32
Jaroslav Blina, KSS
10 hlasov
33
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
34
Oľga Hudoková, NK/NEKA
8 hlasov
35
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
36
Marian Fázik, NK/NEKA
7 hlasov
37
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
7 hlasov
38
Ján Mlynár, REPUBLIKA
5 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
5 hlasov
40
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
41
Adam Jamrich, KSS
5 hlasov
42
Miroslav Polner, NK/NEKA
2 hlasy

Volebná účasť

63,41 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,41 %
04.11. 2017 1. kolo 24,71 %
23.11. 2013 2. kolo 16,63 %
09.11. 2013 1. kolo 17,14 %