Hoste okres Galanta

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
42,86%
Martin Červenka NEKA
21,90%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
13,81%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
6,67%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
5,71%
Zdenko Rosina NK/NEKA
4,29%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,43%
Roman Chudý ŽIVOT
1,43%
Roland Hakszer NEKA
0,95%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,95%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
53 hlasov
2
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
48 hlasov
3
Martin Tomčányi, NEKA
47 hlasov
4
Ľuboš Šúry, SMER - SD
44 hlasov
5
Matej Godáň, NEKA
38 hlasov
6
Slávka Kramárová, SNS
35 hlasov
7
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
35 hlasov
8
Roman Súkeník, SMER - SD
33 hlasov
9
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
33 hlasov
10
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
32 hlasov
11
Peter Paška, NEKA
32 hlasov
12
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
30 hlasov
13
Maroš Kollárik, NEKA
30 hlasov
14
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
28 hlasov
15
Juraj Bottka, NEKA
25 hlasov
16
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
23 hlasov
17
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
23 hlasov
18
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
22 hlasov
19
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
20
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
20 hlasov
21
Marta Vajdová, NEKA
19 hlasov
22
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
18 hlasov
23
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
18 hlasov
24
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
18 hlasov
25
Vladimír Danko, ŽIVOT
17 hlasov
26
Michael Boško, Progresívne Slovensko
16 hlasov
27
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
28
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
29
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
14 hlasov
30
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
13 hlasov
31
Miroslav Štibráni, NEKA
12 hlasov
32
Valéria Mýtniková, NEKA
11 hlasov
33
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10 hlasov
34
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, ...
9 hlasov
35
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
36
Milan Zeleňák, ŽIVOT
6 hlasov
37
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 hlasov
38
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
39
Anton Vizváry, NK/NEKA
5 hlasov
40
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
41
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasy
42
Svätopluk Vašečka, SNS
4 hlasy
43
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 hlasy

Volebná účasť

68,50 %

Historický vývoj

29.10. 2022 68,50 %
04.11. 2017 1. kolo 31,56 %
23.11. 2013 2. kolo 23,71 %
09.11. 2013 1. kolo 17,11 %