Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
49,14%
Milan Belica NEKA
24,32%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
10,27%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,02%
Martin Kusenda NEKA
2,23%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,88%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,54%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,37%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,20%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,68%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,34%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Jobbágy, NEKA
303 hlasov
2
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
116 hlasov
3
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
97 hlasov
4
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
86 hlasov
5
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
75 hlasov
6
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
74 hlasov
7
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
71 hlasov
8
Roman Németh, SMER - SD, SNS
67 hlasov
9
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
10
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
60 hlasov
11
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
56 hlasov
12
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
52 hlasov
13
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
48 hlasov
14
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
46 hlasov
15
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
44 hlasov
16
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
42 hlasov
17
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
18
Peter Antal, Progresívne Slovensko
40 hlasov
19
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
37 hlasov
20
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
36 hlasov
21
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
22
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
30 hlasov
23
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
29 hlasov
24
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
25
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
24 hlasov
26
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
22 hlasov
27
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské...
20 hlasov
28
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
20 hlasov
29
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
19 hlasov
30
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
16 hlasov
31
Péter Korpás, NEKA
16 hlasov
32
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
15 hlasov
33
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské...
12 hlasov
34
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
35
István Samu, NEKA
11 hlasov
36
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
37
Gyula Köles, NK/NEKA
10 hlasov
38
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
8 hlasov
39
Zsolt Feszty, NEKA
7 hlasov
40
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov

Volebná účasť

48,33 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,33 %
04.11. 2017 1. kolo 24,76 %
23.11. 2013 2. kolo 17,90 %
09.11. 2013 1. kolo 18,18 %