Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
67,76%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
18,03%
Milan Belica NEKA
9,29%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,37%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
1,09%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
0,82%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,55%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,55%
Martin Kusenda NEKA
0,27%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,27%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imre Andruskó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
285 hlasov
2
Örs Orosz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
210 hlasov
3
Jozef Jobbágy, NEKA
190 hlasov
4
Miklós Viola, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
180 hlasov
5
Ildikó Bauer, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
165 hlasov
6
Tihamér Gyarmati, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
146 hlasov
7
Árpád Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
127 hlasov
8
Norbert Becse, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
111 hlasov
9
Zsolt Feszty, NEKA
81 hlasov
10
Nóra Zink Vass, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
68 hlasov
11
Péter Korpás, NEKA
44 hlasov
12
Tibor Forró, Progresívne Slovensko
37 hlasov
13
Róbert Bolyo, Hlas - sociálna demokracia,...
35 hlasov
14
Attila Mikolai, Magyar Fórum - Maďarské...
30 hlasov
15
Zoltán Oslanec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
16
István Samu, NEKA
25 hlasov
17
Anna Žigová, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
18
Zoltán László, Magyar Fórum - Maďarské...
22 hlasov
19
Tomáš Nagy, SMER - SD, SNS
21 hlasov
20
Viliam Kocsis, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
21
Róbert Zsíros, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
18 hlasov
22
Attila Forgács, Progresívne Slovensko
18 hlasov
23
Peter Bodoki, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
24
Peter Antal, Progresívne Slovensko
16 hlasov
25
Zuzana Matejičková, SMER - SD, SNS
12 hlasov
26
Štefan Vass, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
27
Konštantín Glič, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
28
Peter Lukáč, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
29
Ľubomír Augustín, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
30
Robert Szilva, SMER - SD, SNS
8 hlasov
31
Roman Németh, SMER - SD, SNS
7 hlasov
32
Lucia Kuchárová, SMER - SD, SNS
6 hlasov
33
Anton Teleki, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
34
Peter Eőzse, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
35
Dominik Kelemen, SMER - SD, SNS
6 hlasov
36
Ctibor Melich, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
37
Radovan Peťka, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasy
38
Tomáš Vaňa, Socialisti.sk
3 hlasy
39
Gyula Köles, NK/NEKA
2 hlasy
40
Ľuboš Tužičin, REPUBLIKA
1 hlas

Volebná účasť

40,39 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,39 %
04.11. 2017 1. kolo 25,89 %
23.11. 2013 2. kolo 17,42 %
09.11. 2013 1. kolo 19,51 %