Bádice okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
31,39%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME...
22,63%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11,68%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ...
10,95%
Martin Kusenda NEKA
8,76%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,57%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,38%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,92%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,73%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,00%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
2
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
31 hlasov
3
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
27 hlasov
4
Jozef Dvonč, NEKA
24 hlasov
5
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
6
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
7
Štefan Štefek, NEKA
19 hlasov
8
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
9
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
10
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
14 hlasov
11
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
13 hlasov
12
Pavol Mada, NEKA
11 hlasov
13
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
14
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
15
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
16
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
17
Peter Oremus, NEKA
9 hlasov
18
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
9 hlasov
19
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
8 hlasov
20
Peter Andel, Progresívne Slovensko
8 hlasov
21
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
22
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
23
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
24
Peter Košťál, NEKA
8 hlasov
25
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
26
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
8 hlasov
27
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
7 hlasov
28
Šimon Kónya, NEKA
7 hlasov
29
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
30
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
31
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
32
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
6 hlasov
33
Štefan Korman, NEKA
6 hlasov
34
Ladislav Turba, NEKA
6 hlasov
35
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
36
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
37
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
6 hlasov
38
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
5 hlasov
39
Erik Blaško, NK/NEKA
5 hlasov
40
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
41
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
42
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
43
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
44
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
45
Ľubomír Moravčík, NEKA
5 hlasov
46
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
4 hlasy
47
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasy
48
Miroslav Gut, NEKA
4 hlasy
49
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasy
50
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasy
51
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
4 hlasy
52
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasy
53
Marta Rácová, NEKA
4 hlasy
54
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
4 hlasy
55
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasy
56
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasy
57
Martin Balko, Progresívne Slovensko
3 hlasy
58
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
3 hlasy
59
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasy
60
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
3 hlasy
61
Radoslav Kriváček, NEKA
3 hlasy
62
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
3 hlasy
63
Peter Paučo, NK/NEKA
3 hlasy
64
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
3 hlasy
65
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana...
3 hlasy
66
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
3 hlasy
67
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasy
68
Darina Zlatošová, NK/NEKA
3 hlasy
69
Martin Bóri, REPUBLIKA
2 hlasy
70
Peter Božík, Hnutie ONÁS
2 hlasy
71
Martin Čepček, ŽIVOT
2 hlasy
72
Soňa Ďuríková, NEKA
2 hlasy
73
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
2 hlasy
74
Milan Chmelár, NEKA
2 hlasy
75
Jarmila Králová, NEKA
2 hlasy
76
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
2 hlasy
77
Peter Pukan, REPUBLIKA
2 hlasy
78
Peter Šedovič, NK/NEKA
2 hlasy
79
Lívia Šumichrastová, NEKA
2 hlasy
80
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
2 hlasy
81
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
2 hlasy
82
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasy
83
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
2 hlasy
84
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasy
85
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
86
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlas
87
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
88
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
1 hlas
89
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
1 hlas
90
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlas
91
Oľga Paučová, NK/NEKA
1 hlas
92
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
1 hlas
93
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
1 hlas
94
Martin Skovajsa, NEKA
1 hlas
95
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlas
96
Juraj Švarc, NEKA
1 hlas
97
Igor Husár, REPUBLIKA
0 hlasov
98
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
99
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
0 hlasov
100
Miloš Macho, NK/NEKA
0 hlasov
101
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
0 hlasov
102
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
0 hlasov
103
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
0 hlasov
104
Jana Pukanová, REPUBLIKA
0 hlasov
105
Dušan Tóth, NEKA
0 hlasov
106
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov

Volebná účasť

43,63 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,63 %
04.11. 2017 1. kolo 34,98 %
23.11. 2013 2. kolo 31,43 %
09.11. 2013 1. kolo 21,13 %