Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
66,49%
Tibor Mikuš NEKA
25,00%
Jaroslav Cehlárik NEKA
4,79%
József Berényi SMK
1,60%
Márius Novák NP
1,60%
Konrád Rigó Most-Híd
0,53%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
3
Matej Lančarič, NEKA
46 hlasov
4
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
5
Vladimír Púčik, SMER-SD
41 hlasov
6
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
7
Tibor Pekarčík, NEKA
35 hlasov
8
Jozef Pobiecký, NEKA
35 hlasov
9
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
10
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
11
Marek Neštický, NEKA
31 hlasov
12
Peter Sloboda, NEKA
27 hlasov
13
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
14
Marián Galbavý, NEKA
25 hlasov
15
Martin Uhlík, NEKA
25 hlasov
16
Šimon Štefunko, NEKA
24 hlasov
17
Jozef Klokner, NEKA
23 hlasov
18
Elena Kátlovská, NEKA
20 hlasov
19
Augustín Hambálek, SMER-SD
19 hlasov
20
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
21
Ľubomír Antal, SMER-SD
17 hlasov
22
Iveta Bakičová, NEKA
17 hlasov
23
Juraj Novota, NEKA
17 hlasov
24
Marta Gubrická, SMER-SD
16 hlasov
25
Valburga Lobotková, SMER-SD
16 hlasov
26
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
27
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
28
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
29
Jaroslav Cehlárik, NEKA
14 hlasov
30
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
31
Peter Chmela, NEKA
12 hlasov
32
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
34
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Štefan Krištofík, SMER-SD
11 hlasov
36
Bystrík Stanko, NEKA
11 hlasov
37
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
38
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
39
Norbert Halász, NEKA
10 hlasov
40
Július Zemko, SMER-SD
10 hlasov
41
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
10 hlasov
42
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
43
Peter Haščík, NEKA
9 hlasov
44
Karol Zachar, SMER-SD
9 hlasov
45
Zuzana Frišová, DOST
8 hlasov
46
Juraj Janček, DOMA DOBRE
7 hlasov
47
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
48
Jozef Koricina, NEKA
7 hlasov
49
Jaroslav Jánoš, NEKA
7 hlasov
50
Marián Semáč, NAJ
5 hlasov
51
Peter Sita, NEKA
5 hlasov
52
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
53
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
4 hlasy
54
Anna Šimončičová, SNS
4 hlasy
55
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
4 hlasy
56
Martin Ostrovský, SNS
4 hlasy
57
Viera Gbelcová, SNS
4 hlasy
58
Peter Bartovič, MOST - HÍD
3 hlasy
59
Norbert Pavlovič, KSS
3 hlasy
60
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
61
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
62
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasy
63
Vladimír Kozmál, SNS
2 hlasy
64
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
2 hlasy
65
Marcel Behro, NEKA
1 hlas
66
Jakub Mišek, NEKA
1 hlas
67
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlas
68
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlas
69
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov

Volebná účasť

29,29 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,49 %
04.11. 2017 1. kolo 29,29 %
23.11. 2013 2. kolo 18,02 %
09.11. 2013 1. kolo 17,42 %