Kandidáti na predsedu VÚC

Vojtech Kökény SRK
30,00%
Marian Kotleba ĽSNS
20,00%
Ján Lunter NEKA
16,67%
Igor Kašper NEKA
15,00%
Jozef Šimko NEKA
8,33%
Znenek Očovan NAJ
3,33%
Martin Juhaniak NEKA
1,67%
Michal Kantor SZS
1,67%
Viliam Baňák JĽSS
1,67%
Miroslav Gálik NAS
1,67%
Martin Klus KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,00%
Pavel Greksa NEKA
0,00%
Stanislav Mičev NEKA
0,00%
Alena Piovarčiová NP
0,00%
Ivan Saktor NEKA
0,00%
Jozef Sásik SĽSAH
0,00%
Milan Urbáni SMS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Aladár Bari, MOST - HÍD
38 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
35 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
33 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
29 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
24 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
19 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
11 hlasov
9
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
10 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
8 hlasov
12
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
7 hlasov
13
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
14
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
19
Lukáš Kvietok, SMER-SD
4 hlasy
20
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasy
21
Gejza Mede, NEKA
4 hlasy
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
23
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasy
24
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
25
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasy
26
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasy
27
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasy
28
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
30
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasy
31
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
32
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasy
33
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasy
34
Martin Pliešovský, SNS
1 hlas
35
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
36
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlas
37
Roman Lebeda, NEKA
1 hlas
38
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
39
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlas
40
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlas
41
Róbert Čipka, KSS
1 hlas
42
Miroslava Grendelová, KSS
0 hlasov
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana...
0 hlasov
44
Peter Mináč, SMER-SD
0 hlasov
45
Zdenek Očovan, NAJ
0 hlasov
46
Aneta Vargicová, SNS
0 hlasov
47
Miroslava Vargová, NEKA
0 hlasov
48
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD
0 hlasov

Volebná účasť

42,94 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,69 %
04.11. 2017 1. kolo 42,94 %
23.11. 2013 2. kolo 32,11 %
09.11. 2013 1. kolo 41,91 %