Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
48,09%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,44%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,73%
Róbert Bačinský NEKA
3,50%
Jarmila Tkáčová SNS
2,87%
Jaroslav Džunko NEKA
1,27%
Adam Šepetka NAJ
1,27%
Jozef Bobík NEKA
0,64%
Jozef Červenák RIS
0,64%
Oliver Petrík JĽSS
0,64%
Vladislav Stanko NEKA
0,64%
Rudolf Botka NP
0,32%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,32%
Lukáš Sisák KSS
0,32%
Ján Struk SMS
0,32%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kokarda, NEKA
255 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
208 hlasov
3
Michal Rečka, SMER-SD
171 hlasov
4
Monika Gergelová, SNS
99 hlasov
5
Miloš Barcal, NEKA
78 hlasov
6
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
7
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
8
Vlastimil Lakatoš, NEKA
48 hlasov
9
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
10
Mária Dulovičová, NEKA
35 hlasov
11
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
12
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
13
Martina Dutková, NEKA
27 hlasov
14
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
15
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
16
Erika Zámboriová, ŠKV
24 hlasov
17
Tomáš Suchý, ŠANCA
23 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
19
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
20
Anton Medvec, NEKA
18 hlasov
21
František Petro, SMER-SD
18 hlasov
22
Ondrej Bernát, SMER-SD
12 hlasov
23
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
24
Radoslav Hodor, NEKA
12 hlasov
25
Jarmila Vaňová, ŠKV
12 hlasov
26
Ivan Hriczko, ŠKV
11 hlasov
27
Vojtech Farkaš, NEKA
9 hlasov
28
Jozef Hric, KSS
9 hlasov
29
Peter Seman, KSS
9 hlasov
30
Július Beluscsák, NEKA
8 hlasov
31
Pavol Lehotský, NEKA
8 hlasov
32
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
33
Slavomír Borovský, DS
7 hlasov
34
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
35
Július Begala, NEKA
6 hlasov
36
Jozef Krešák, ŠANCA
6 hlasov
37
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
38
Peter Kocai, NAJ
5 hlasov
39
Csaba Simkó, SMK-MKP
5 hlasov
40
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasy
41
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
4 hlasy
42
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
4 hlasy
43
Alexander Horváth, MOST - HÍD
4 hlasy
44
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasy
45
Mária Lacková, NEKA
4 hlasy
46
Július Pelegrin, NEKA
4 hlasy
47
Ján Serbin, NEKA
4 hlasy
48
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasy
49
Roland Szabó, SMER-SD
3 hlasy
50
Alexander Képes, SMK-MKP
3 hlasy
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasy
52
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasy
53
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasy
54
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
55
Ján Horváth, NEKA
2 hlasy
56
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasy
57
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasy
58
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
2 hlasy
59
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlas
60
Július Grulyo, NEKA
1 hlas
61
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlas
62
László Köteles, SMK-MKP
1 hlas
63
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlas
64
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlas
65
Augustín Köteles, NAJ
0 hlasov
66
Gábor Szalay, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

30,66 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,70 %
04.11. 2017 1. kolo 30,66 %
23.11. 2013 2. kolo 11,68 %
09.11. 2013 1. kolo 21,66 %