Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
43,33%
Ján Lunter NEKA
36,67%
Vojtech Kökény SRK
16,67%
Igor Kašper NEKA
3,33%
Martin Juhaniak NEKA
0,00%
Michal Kantor SZS
0,00%
Martin Klus KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,00%
Pavel Greksa NEKA
0,00%
Miroslav Gálik NAS
0,00%
Stanislav Mičev NEKA
0,00%
Znenek Očovan NAJ
0,00%
Alena Piovarčiová NP
0,00%
Ivan Saktor NEKA
0,00%
Jozef Sásik SĽSAH
0,00%
Jozef Šimko NEKA
0,00%
Milan Urbáni SMS
0,00%
Viliam Baňák JĽSS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
28 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
24 hlasov
3
Ladislav Rigó, SMK-MKP
22 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
18 hlasov
5
Aladár Bari, MOST - HÍD
10 hlasov
6
Vojtech Kökény, SRK
9 hlasov
7
Ján Lichanec, NEKA
8 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
9
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
6 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
11
Gejza Mede, NEKA
4 hlasy
12
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasy
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasy
14
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
15
Vojtech Szajkó, SRK
2 hlasy
16
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasy
17
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
18
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
19
Ladislav Lang, MOST - HÍD
2 hlasy
20
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
21
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
22
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasy
23
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlas
24
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlas
25
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlas
26
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlas
27
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlas
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlas
29
Stanislava Zvarová, SMER-SD
0 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
31
Miroslava Vargová, NEKA
0 hlasov
32
Aneta Vargicová, SNS
0 hlasov
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
34
Martin Pliešovský, SNS
0 hlasov
35
Alena Pivovarčiová, NP
0 hlasov
36
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
37
Zdenek Očovan, NAJ
0 hlasov
38
Roman Lebeda, NEKA
0 hlasov
39
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
40
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana...
0 hlasov
41
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
42
Anatolij Jefimov, KSS
0 hlasov
43
Ivan Hazucha, SMER-SD
0 hlasov
44
Miroslava Grendelová, KSS
0 hlasov
45
Róbert Čipka, KSS
0 hlasov
46
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
47
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
48
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
49
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov

Volebná účasť

38,70 %

Historický vývoj

29.10. 2022 69,56 %
04.11. 2017 1. kolo 38,70 %
23.11. 2013 2. kolo 19,79 %
09.11. 2013 1. kolo 26,04 %