Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
39,39%
Marian Kotleba ĽSNS
15,15%
Igor Kašper NEKA
15,15%
Vojtech Kökény SRK
12,12%
Milan Urbáni SMS
9,09%
Alena Piovarčiová NP
6,06%
Martin Juhaniak NEKA
3,03%
Michal Kantor SZS
0,00%
Martin Klus KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,00%
Pavel Greksa NEKA
0,00%
Miroslav Gálik NAS
0,00%
Stanislav Mičev NEKA
0,00%
Znenek Očovan NAJ
0,00%
Ivan Saktor NEKA
0,00%
Jozef Sásik SĽSAH
0,00%
Jozef Šimko NEKA
0,00%
Viliam Baňák JĽSS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ferenc Auxt, SMK-MKP
48 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
40 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
38 hlasov
4
Jozef Šimko, NEKA
28 hlasov
5
Ladislav Rigó, SMK-MKP
24 hlasov
6
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
9 hlasov
7
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
9 hlasov
8
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
8 hlasov
9
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Vojtech Kökény, SRK
6 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
6 hlasov
12
Ladislav Lang, MOST - HÍD
5 hlasov
13
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasy
14
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
15
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasy
16
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasy
17
Vojtech Menyhárt, NEKA
3 hlasy
18
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasy
19
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasy
20
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasy
21
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
2 hlasy
22
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasy
23
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
25
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasy
26
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasy
27
Gejza Mede, NEKA
1 hlas
28
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
29
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlas
30
Ján Lichanec, NEKA
1 hlas
31
Roman Lebeda, NEKA
1 hlas
32
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
33
Róbert Čipka, KSS
1 hlas
34
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
35
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlas
36
Stanislava Zvarová, SMER-SD
0 hlasov
37
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
38
Martin Pliešovský, SNS
0 hlasov
39
Alena Pivovarčiová, NP
0 hlasov
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
41
Zdenek Očovan, NAJ
0 hlasov
42
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
43
Lukáš Kvietok, SMER-SD
0 hlasov
44
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
45
Stanislav Krahulec, NEKA
0 hlasov
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana...
0 hlasov
47
Anatolij Jefimov, KSS
0 hlasov
48
Dušan Hlinka, SMER-SD
0 hlasov
49
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov

Volebná účasť

32,32 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,07 %
04.11. 2017 1. kolo 32,32 %
23.11. 2013 2. kolo 11,90 %
09.11. 2013 1. kolo 27,83 %