Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
49,73%
František Bednár NAJ
17,65%
Peter Chudík Smer-SD
10,16%
Pavol Gašper NEKA
4,28%
Miroslav Škvarek SNS
4,28%
Eduard Markovič NEKA
3,21%
Milan Šteiner SZS
3,21%
Jozef Mihalčin ĽSNS
2,67%
Ján Garaj NEKA
2,14%
Andrej Gmitter NEKA
1,07%
Jozef Šváč NP
1,07%
František Oľha Šanca
0,53%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
99 hlasov
2
Peter Brenišin, NEKA
68 hlasov
3
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
4
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
5
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
6
Milan Antaš, SOĽ
27 hlasov
7
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
8
Marián Barilla, NEKA
23 hlasov
9
Michal Sýkora, NEKA
22 hlasov
10
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
11
Juraj Bondra, SMER-SD
20 hlasov
12
František Bednár, NAJ
19 hlasov
13
Alena Madzinová, DS
19 hlasov
14
Radoslav Ščuka, NP
19 hlasov
15
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
16
Gabriel Bodnár, NEKA
18 hlasov
17
Jozef Janiga, NEKA
17 hlasov
18
Martin Lajoš, SMER-SD
16 hlasov
19
Ondrej Kovalčík, KSS
16 hlasov
20
Ondrej Kavka, NEKA
16 hlasov
21
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
22
Igor Wzoš, NEKA
14 hlasov
23
Jozef Košický, NEKA
14 hlasov
24
Jozef Benko, SNS
13 hlasov
25
Anna Schlosserová, NEKA
13 hlasov
26
Štefan Pčola, NEKA
12 hlasov
27
Marián Rušin, SMER-SD
11 hlasov
28
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
29
Vladimír Ondruš, SMER-SD
10 hlasov
30
Pavol Gašper, NEKA
10 hlasov
31
Milan Baran, SMER-SD
10 hlasov
32
Marek Duda, NAJ
9 hlasov
33
Slavomír Kopáč, NEKA
9 hlasov
34
Martin Mlynár, NEKA
9 hlasov
35
Richard Kaprál, SNS
8 hlasov
36
Dušan Nebus, SMER-SD
8 hlasov
37
Miroslav Škvarek, SNS
8 hlasov
38
Edita Pilárová, NEKA
7 hlasov
39
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
40
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
41
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
43
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
44
Jozef Sabo, SOĽ
6 hlasov
45
Jozef Pavligovský, SMER-SD
6 hlasov
46
Valér Neumeister, SOĽ
6 hlasov
47
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
48
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
6 hlasov
49
Stanislav Baran, SOĽ
5 hlasov
50
Karol Dračka, KSS
5 hlasov
51
Peter Hritz, NEKA
5 hlasov
52
Ingrid Lindemanová, SOĽ
5 hlasov
53
Jozef Tekáč, NEKA
5 hlasov
54
Ján Šoltis, NEKA
4 hlasy
55
Emília Ringošová, ŠANCA
4 hlasy
56
Peter Mlynár, SNS
4 hlasy
57
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
58
Karin Jureková, NEKA
4 hlasy
59
Martin Jurčík, NEKA
4 hlasy
60
Zuzana Hiznayová, SZ
4 hlasy
61
Ján Kriššák, NAJ
4 hlasy
62
Patrik Františka, SNS
3 hlasy
63
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana...
3 hlasy
64
Jozef Križan, SOĽ
3 hlasy
65
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
66
Eduard Markovič, NEKA
3 hlasy
67
Ján Hroboň, NEKA
2 hlasy
68
Tomáš Zelina, SNS
2 hlasy
69
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
70
Peter Michalík, SNS
2 hlasy
71
Eugen Knotek, SNS
2 hlasy
72
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
1 hlas
73
Ivana Padarasová, NAJ
1 hlas
74
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
75
Jaroslav Švorc, SOĽ
0 hlasov

Volebná účasť

25,18 %

Historický vývoj

29.10. 2022 28,03 %
04.11. 2017 1. kolo 25,18 %
09.11. 2013 1. kolo 16,49 %