Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58,33%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
20,83%
Štefan Surmánek ĽSNS
10,42%
Jozef Bobík NEKA
2,08%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,08%
Lukáš Sisák KSS
2,08%
Vladislav Stanko NEKA
2,08%
Jarmila Tkáčová SNS
2,08%
Róbert Bačinský NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
18 hlasov
2
Timea Sotáková, SMER-SD
14 hlasov
3
František Farkaš, SMER-SD
13 hlasov
4
Viliam Zahorčák, SMER-SD
12 hlasov
5
Pavol Kuchta, SMER-SD
11 hlasov
6
Ján Mihalečko, SMER-SD
11 hlasov
7
Milan Barančík, ÚSVIT
10 hlasov
8
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER-SD
8 hlasov
10
Stanislav Gaľa, ŠKV
7 hlasov
11
Peter Malík, SNS
6 hlasov
12
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
13
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
14
Michal Stričík, ŠKV
6 hlasov
15
Dušan Goda, NEKA
5 hlasov
16
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
17
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Jozef Sokologorský, SMER-SD
5 hlasov
19
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
22
Peter Badida, VZDOR
3 hlasy
23
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
24
Lukáš Pažinka, NEKA
3 hlasy
25
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
26
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasy
27
Matej Šarocký, ŠANCA
2 hlasy
28
Radoslav Smutný, SP
2 hlasy
29
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
30
Marek Misár, NAJ
2 hlasy
31
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasy
32
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
2 hlasy
33
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
34
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
35
Valéria Eľková, NEKA
2 hlasy
36
Peter Borza, SNS
2 hlasy
37
Ľudovít Adam, NEKA
2 hlasy
38
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
39
Miroslav Šimko, SNS
1 hlas
40
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlas
41
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlas
42
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
43
Erik Sibal, NEKA
1 hlas
44
Karol Pavelka, SNS
1 hlas
45
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
46
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
47
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlas
48
Marta Hermannová, NAJ
1 hlas
49
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlas
50
Mária Bálintová, MOST - HÍD
1 hlas
51
Marián Markovič, ŠKV
0 hlasov
52
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
53
Marián Nistor, ŠKV
0 hlasov
54
Jozef Onda, NAJ
0 hlasov
55
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
56
Peter Sabol, SNS
0 hlasov
57
Branislav Sijka, NEKA
0 hlasov
58
Oskar Szabo, SZS
0 hlasov
59
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
60
Jaroslav Vaľo, SNS
0 hlasov
61
Mária Vargová, MOST - HÍD
0 hlasov
62
Ján Viselka, NEKA
0 hlasov
63
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
64
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov
65
Mikuláš Kiš, NAJ
0 hlasov
66
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
67
Jozef Jambor, NAJ
0 hlasov
68
Bohuš Jakuboc, ŠKV
0 hlasov
69
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
70
Peter Horňák, DS
0 hlasov
71
Ondrej Golas, NEKA
0 hlasov
72
Emil Čurma, SNS
0 hlasov
73
Viliam Brandis, NAJ
0 hlasov
74
Jozef Bobík, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

24,88 %

Historický vývoj

29.10. 2022 70,67 %
04.11. 2017 1. kolo 24,88 %
23.11. 2013 2. kolo 18,77 %
09.11. 2013 1. kolo 18,77 %