Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,95%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
8,01%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,41%
Róbert Bačinský NEKA
4,81%
Rudolf Botka NP
2,24%
Oliver Petrík JĽSS
2,24%
Jozef Bobík NEKA
1,60%
Jarmila Tkáčová SNS
1,60%
Vladislav Stanko NEKA
0,64%
Jozef Červenák RIS
0,32%
Adam Šepetka NAJ
0,32%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tichomír Kačo, ŠKV
165 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
153 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
128 hlasov
4
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
74 hlasov
5
Martin Galgoczy, NEKA
71 hlasov
6
Peter Bačkovský, ŠKV
63 hlasov
7
Jana Mondiková, SMER-SD
54 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
54 hlasov
9
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
10
Róbert Puci, SMER-SD
49 hlasov
11
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
12
Július Hajdu, SMER-SD
47 hlasov
13
Michaela Ducárová, ŠKV
39 hlasov
14
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
15
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
16
Gabriel Garanič, NEKA
38 hlasov
17
Slavomír Illeš, NEKA
38 hlasov
18
Peter Figeľ, DS
36 hlasov
19
Štefan Duč, NEKA
32 hlasov
20
Jozef Gamrát, NEKA
30 hlasov
21
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
22
Radoslav Rendeš, ŠKV
27 hlasov
23
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
26 hlasov
24
Antónia Hrabská, ŠKV
24 hlasov
25
Michal Magnes, SNS
24 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
27
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
28
Libuša Babuľaková, ŠKV
21 hlasov
29
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
30
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
17 hlasov
31
Karol Pataky, MOST - HÍD
17 hlasov
32
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
33
Marián Vanci, ŠKV
16 hlasov
34
Gustáv Liszkai, SMER-SD
15 hlasov
35
Jozef Želinský, MOST - HÍD
14 hlasov
36
Terézia Stanková, NEKA
13 hlasov
37
Iveta Solomonová, KSS
13 hlasov
38
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
39
Katarína Kasardová, KSS
10 hlasov
40
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
41
Peter Bielek, SNS
8 hlasov
42
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
43
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
44
Dionýz Szabó, ŠKV
8 hlasov
45
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
46
Štefan Kandráč, NP
7 hlasov
47
Milan Malý, KSS
7 hlasov
48
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
49
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
50
Peter Rico, MOST - HÍD
6 hlasov
51
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
52
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
53
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
54
Zoltán Mento, NEKA
4 hlasy
55
Jozef Horváth, MOST - HÍD
3 hlasy
56
Csilla Bálintová, SMK-MKP
2 hlasy
57
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasy
58
Zoltán Ilko, SMK-MKP
2 hlasy
59
Peter Pandy, MOST - HÍD
2 hlasy
60
Gejza Sačko, MOST - HÍD
2 hlasy
61
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlas
62
József Kopasz, SMK-MKP
1 hlas
63
Viktor Palko, MOST - HÍD
1 hlas
64
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlas
65
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlas
66
Csaba Furik, SMK-MKP
0 hlasov
67
Ján Juhász, MOST - HÍD
0 hlasov
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
69
István Takács, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

20,13 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,74 %
04.11. 2017 1. kolo 20,13 %
23.11. 2013 2. kolo 5,62 %
09.11. 2013 1. kolo 17,42 %