Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
73,81%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
8,57%
Oliver Petrík JĽSS
3,81%
Rudolf Botka NP
2,38%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2,38%
Róbert Bačinský NEKA
1,90%
Adam Šepetka NAJ
1,90%
Lukáš Sisák KSS
1,43%
Vladislav Stanko NEKA
0,95%
Ján Struk SMS
0,95%
Jarmila Tkáčová SNS
0,95%
Jozef Červenák RIS
0,48%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,48%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
173 hlasov
2
Mária Bálintová, MOST - HÍD
129 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
117 hlasov
4
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
96 hlasov
5
Tibor Varga, SMK-MKP
55 hlasov
6
Ildikó Vargová, ŠKV
28 hlasov
7
Branislav Sijka, NEKA
16 hlasov
8
František Farkaš, SMER-SD
14 hlasov
9
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
10
Emil Ďurovčík, SMER-SD
12 hlasov
11
Peter Borza, SNS
11 hlasov
12
Jana Cibereová, SMER-SD
10 hlasov
13
Miroslav Šimko, SNS
9 hlasov
14
Pavol Kuchta, SMER-SD
9 hlasov
15
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
16
Oskar Szabo, SZS
8 hlasov
17
Emil Čurma, SNS
5 hlasov
18
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
19
Mikuláš Kiš, NAJ
4 hlasy
20
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasy
21
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
22
Matej Šarocký, ŠANCA
4 hlasy
23
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasy
24
Viliam Zahorčák, SMER-SD
3 hlasy
25
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasy
26
Timea Sotáková, SMER-SD
3 hlasy
27
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasy
28
Ľudovít Adam, NEKA
3 hlasy
29
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
30
Radoslav Smutný, SP
2 hlasy
31
Jozef Onda, NAJ
2 hlasy
32
Marián Nistor, ŠKV
2 hlasy
33
Peter Malík, SNS
2 hlasy
34
Bohuš Jakuboc, ŠKV
2 hlasy
35
Peter Horňák, DS
2 hlasy
36
Dušan Goda, NEKA
2 hlasy
37
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasy
38
Jozef Bobík, NEKA
1 hlas
39
Jaroslav Vaľo, SNS
1 hlas
40
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
41
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
42
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
43
Peter Sabol, SNS
1 hlas
44
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
45
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
46
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlas
47
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
48
Ján Mihalečko, SMER-SD
1 hlas
49
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
1 hlas
50
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
51
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
52
Marta Hermannová, NAJ
1 hlas
53
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
54
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
55
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
56
Ján Viselka, NEKA
0 hlasov
57
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
58
Marián Markovič, ŠKV
0 hlasov
59
Marek Misár, NAJ
0 hlasov
60
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
61
Karol Pavelka, SNS
0 hlasov
62
Erik Sibal, NEKA
0 hlasov
63
Jozef Sokologorský, SMER-SD
0 hlasov
64
Marek Švingál, ŠKV
0 hlasov
65
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
66
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
67
Jozef Jambor, NAJ
0 hlasov
68
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
0 hlasov
69
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
70
Ondrej Golas, NEKA
0 hlasov
71
Stanislav Gaľa, ŠKV
0 hlasov
72
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
73
Milan Barančík, ÚSVIT
0 hlasov
74
Peter Badida, VZDOR
0 hlasov

Volebná účasť

38,58 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,35 %
04.11. 2017 1. kolo 38,58 %
23.11. 2013 2. kolo 10,23 %
09.11. 2013 1. kolo 32,60 %