Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
38,19%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
21,11%
Ján Garaj NEKA
15,58%
Pavol Gašper NEKA
9,55%
František Bednár NAJ
3,52%
Andrej Gmitter NEKA
3,02%
Eduard Markovič NEKA
2,51%
František Oľha Šanca
2,51%
Jozef Mihalčin ĽSNS
2,01%
Miroslav Škvarek SNS
1,51%
Jozef Šváč NP
0,50%
Milan Šteiner SZS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Ondruš, SMER-SD
146 hlasov
2
Martin Lajoš, SMER-SD
43 hlasov
3
Michal Sýkora, NEKA
38 hlasov
4
Jozef Janiga, NEKA
30 hlasov
5
Peter Brenišin, NEKA
25 hlasov
6
Milan Baran, SMER-SD
24 hlasov
7
Juraj Bondra, SMER-SD
24 hlasov
8
Alena Madzinová, DS
24 hlasov
9
Dušan Nebus, SMER-SD
24 hlasov
10
Štefan Pčola, NEKA
24 hlasov
11
Marián Rušin, SMER-SD
24 hlasov
12
Igor Wzoš, NEKA
23 hlasov
13
Milan Antaš, SOĽ
21 hlasov
14
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
15
Pavol Gašper, NEKA
18 hlasov
16
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
17 hlasov
17
Slavomír Kopáč, NEKA
16 hlasov
18
Jozef Sabo, SOĽ
14 hlasov
19
Jozef Benko, SNS
14 hlasov
20
Martin Mlynár, NEKA
14 hlasov
21
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
22
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
13 hlasov
23
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
24
Jozef Tekáč, NEKA
13 hlasov
25
Peter Hritz, NEKA
12 hlasov
26
Jozef Košický, NEKA
12 hlasov
27
Emília Ringošová, ŠANCA
11 hlasov
28
Anna Schlosserová, NEKA
11 hlasov
29
Jozef Pavligovský, SMER-SD
11 hlasov
30
Edita Pilárová, NEKA
10 hlasov
31
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
32
Marián Barilla, NEKA
9 hlasov
33
Ondrej Kovalčík, KSS
9 hlasov
34
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
35
Miroslav Škvarek, SNS
8 hlasov
36
Peter Mlynár, SNS
8 hlasov
37
Ondrej Kavka, NEKA
8 hlasov
38
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
39
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
40
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
41
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
42
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
43
Patrik Františka, SNS
7 hlasov
44
Marek Duda, NAJ
7 hlasov
45
Karol Dračka, KSS
7 hlasov
46
Gabriel Bodnár, NEKA
7 hlasov
47
František Bednár, NAJ
7 hlasov
48
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
49
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
50
Martin Jurčík, NEKA
6 hlasov
51
Richard Kaprál, SNS
6 hlasov
52
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
53
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
54
Ingrid Lindemanová, SOĽ
6 hlasov
55
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
56
Zuzana Hiznayová, SZ
5 hlasov
57
Tomáš Zelina, SNS
5 hlasov
58
Ján Šoltis, NEKA
5 hlasov
59
Eugen Knotek, SNS
4 hlasy
60
Jozef Križan, SOĽ
4 hlasy
61
Eduard Markovič, NEKA
4 hlasy
62
Peter Michalík, SNS
4 hlasy
63
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasy
64
Jaroslav Švorc, SOĽ
4 hlasy
65
Karin Jureková, NEKA
3 hlasy
66
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
67
Stanislav Baran, SOĽ
3 hlasy
68
Ján Hroboň, NEKA
2 hlasy
69
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
70
Valér Neumeister, SOĽ
2 hlasy
71
Radoslav Ščuka, NP
2 hlasy
72
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana...
1 hlas
73
Ján Kriššák, NAJ
0 hlasov
74
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
0 hlasov
75
Ivana Padarasová, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

40,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 75,10 %
04.11. 2017 1. kolo 40,85 %
09.11. 2013 1. kolo 39,01 %