Kandidáti na predsedu VÚC

Róbert Bačinský NEKA
38,89%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,00%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
22,22%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
11,11%
Jozef Červenák RIS
2,78%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%
Jarmila Tkáčová SNS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
12 hlasov
2
Martina Dutková, NEKA
11 hlasov
3
Jarmila Vaňová, ŠKV
10 hlasov
4
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
5
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
6
Ján Serbin, NEKA
7 hlasov
7
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
8
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
10
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
11
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
12
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
13
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
14
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasy
15
Július Begala, NEKA
3 hlasy
16
Tomáš Suchý, ŠANCA
3 hlasy
17
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
18
Peter Seman, KSS
3 hlasy
19
František Petro, SMER-SD
3 hlasy
20
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasy
21
Elena Fialková, MOST - HÍD
3 hlasy
22
Vojtech Farkaš, NEKA
3 hlasy
23
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasy
24
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
25
Slavomír Borovský, DS
3 hlasy
26
Július Beluscsák, NEKA
3 hlasy
27
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasy
28
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasy
29
Pavol Lehotský, NEKA
2 hlasy
30
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasy
31
Radoslav Hodor, NEKA
2 hlasy
32
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasy
33
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasy
34
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
35
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlas
36
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlas
37
Mária Lacková, NEKA
1 hlas
38
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlas
39
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlas
40
Anton Király, SMK-MKP
1 hlas
41
Július Grulyo, NEKA
1 hlas
42
Tibor Bráz, NEKA
1 hlas
43
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlas
44
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
1 hlas
45
István Zachariaš, SMK-MKP
0 hlasov
46
Gábor Szalay, SMK-MKP
0 hlasov
47
Roland Szabó, SMER-SD
0 hlasov
48
Csaba Simkó, SMK-MKP
0 hlasov
49
Július Pelegrin, NEKA
0 hlasov
50
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
0 hlasov
51
Attila Oravecz, MOST - HÍD
0 hlasov
52
Jozef Krešák, ŠANCA
0 hlasov
53
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
54
Augustín Köteles, NAJ
0 hlasov
55
Ján Kokarda, NEKA
0 hlasov
56
Peter Kocai, NAJ
0 hlasov
57
Alexander Képes, SMK-MKP
0 hlasov
58
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
59
Tamás Iván, SMK-MKP
0 hlasov
60
Ivan Hriczko, ŠKV
0 hlasov
61
Jozef Hric, KSS
0 hlasov
62
Ján Horváth, NEKA
0 hlasov
63
Alexander Horváth, MOST - HÍD
0 hlasov
64
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
0 hlasov
65
Monika Gergelová, SNS
0 hlasov
66
Peter Derevjaník, SMER-SD
0 hlasov

Volebná účasť

16,94 %

Historický vývoj

29.10. 2022 64,17 %
04.11. 2017 1. kolo 16,94 %
23.11. 2013 2. kolo 9,17 %
09.11. 2013 1. kolo 8,25 %