Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
48,11%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
18,87%
Štefan Škultéty NEKA
13,21%
Petra Hajšelová Sme rodina
8,49%
Igor Valko NP
5,66%
Ferdinand Vavrík NEKA
4,72%
Nora Pániková SZS
0,94%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Čičmanec, NEKA
77 hlasov
2
Ladislav Procházka, NEKA
42 hlasov
3
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
4
Jana Matiašková, NEKA
23 hlasov
5
Vojtech Čičmanec, NEKA
21 hlasov
6
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
7
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
18 hlasov
8
Michal Ďureje, NEKA
17 hlasov
9
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
17 hlasov
10
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
16 hlasov
11
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
12
Viera Beňová, NEKA
15 hlasov
13
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
14
Tomáš Tines, NEKA
13 hlasov
15
Mária Šramková, NEKA
13 hlasov
16
Tomáš Kozák, NEKA
13 hlasov
17
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
18
Branislav Gigac, NEKA
13 hlasov
19
Andrej Kmotorka, NEKA
13 hlasov
20
Dušan Ďuriš, NEKA
11 hlasov
21
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
11 hlasov
22
Miroslav Dzina, NEKA
10 hlasov
23
Miroslav Rajčo, NEKA
10 hlasov
24
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
25
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
9 hlasov
26
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
9 hlasov
27
Jozef Franek, NEKA
9 hlasov
28
Pavol Caňo, NEKA
8 hlasov
29
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
30
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
31
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
8 hlasov
32
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
33
Anton Vrecko, NEKA
7 hlasov
34
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
35
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
36
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
37
Martin Šujan, NEKA
7 hlasov
38
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
39
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
40
Martin Drozd, NEKA
6 hlasov
41
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Jozef Otto, NEKA
6 hlasov
43
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
44
Martin Uríček, NEKA
6 hlasov
45
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
46
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
47
Branislav Krpelan, NEKA
5 hlasov
48
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
49
Eduard Prilinský, NEKA
5 hlasov
50
Alojz Vlčko, NEKA
4 hlasy
51
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
52
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 hlasy
53
Viera Hurtišová, KSS
4 hlasy
54
Tomáš Grešner, NEKA
4 hlasy
55
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
56
Ingrid Majdová, KSS
3 hlasy
57
Ľubomír Dzurák, NEKA
2 hlasy
58
Karol Herceg, KSS
2 hlasy
59
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasy
60
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
61
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
1 hlas
62
Marián Mittaš, KSS
1 hlas
63
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov
64
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov
65
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov
66
Ján Madžo, DOMA DOBRE
0 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
0 hlasov
68
Igor Sojka, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

26,68 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,26 %
04.11. 2017 1. kolo 26,68 %
09.11. 2013 1. kolo 21,79 %