Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
41,38%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
37,93%
Jarmila Tkáčová SNS
8,62%
Róbert Bačinský NEKA
3,45%
Jaroslav Džunko NEKA
3,45%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,72%
Lukáš Sisák KSS
1,72%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,72%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
2
Jarmila Vaňová, ŠKV
18 hlasov
3
Erika Zámboriová, ŠKV
18 hlasov
4
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
5
Pavol Lehotský, NEKA
16 hlasov
6
Ladislav Vojtko, KSS
16 hlasov
7
Peter Derevjaník, SMER-SD
15 hlasov
8
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
9
Ján Kokarda, NEKA
13 hlasov
10
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
12
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
13
Michal Rečka, SMER-SD
11 hlasov
14
Vojtech Farkaš, NEKA
10 hlasov
15
Radoslav Hodor, NEKA
10 hlasov
16
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
18
Mária Dulovičová, NEKA
8 hlasov
19
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
20
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Ondrej Bernát, SMER-SD
5 hlasov
22
Martina Dutková, NEKA
5 hlasov
23
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
24
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasy
25
Ján Serbin, NEKA
4 hlasy
26
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasy
27
Ivan Hriczko, ŠKV
3 hlasy
28
Mária Lacková, NEKA
3 hlasy
29
Anton Medvec, NEKA
3 hlasy
30
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasy
31
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasy
32
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
33
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
2 hlasy
34
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
35
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlas
36
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlas
37
Anetta Strýčková, NEKA
1 hlas
38
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlas
39
Peter Kocai, NAJ
1 hlas
40
Anton Király, SMK-MKP
1 hlas
41
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlas
42
Jozef Hric, KSS
1 hlas
43
Ján Horváth, NEKA
1 hlas
44
Monika Gergelová, SNS
1 hlas
45
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlas
46
Slavomír Borovský, DS
1 hlas
47
Július Begala, NEKA
1 hlas
48
István Zachariaš, SMK-MKP
0 hlasov
49
Rudolf Varga, VZDOR
0 hlasov
50
Gábor Szalay, SMK-MKP
0 hlasov
51
Csaba Simkó, SMK-MKP
0 hlasov
52
Peter Seman, KSS
0 hlasov
53
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
0 hlasov
54
Attila Oravecz, MOST - HÍD
0 hlasov
55
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
0 hlasov
56
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
57
Augustín Köteles, NAJ
0 hlasov
58
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
59
Tamás Iván, SMK-MKP
0 hlasov
60
Alexander Horváth, MOST - HÍD
0 hlasov
61
Július Grulyo, NEKA
0 hlasov
62
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
0 hlasov
63
Tibor Bráz, NEKA
0 hlasov
64
Gabriel Böhm, NEKA
0 hlasov
65
Július Beluscsák, NEKA
0 hlasov
66
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
0 hlasov

Volebná účasť

24,57 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,04 %
04.11. 2017 1. kolo 24,57 %
23.11. 2013 2. kolo 31,85 %
09.11. 2013 1. kolo 26,10 %