Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
57,35%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
25,74%
Štefan Škultéty NEKA
8,82%
Ferdinand Vavrík NEKA
4,04%
Petra Hajšelová Sme rodina
3,31%
Nora Pániková SZS
0,74%
Igor Valko NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Kováč, NEKA
83 hlasov
2
Peter Mikula, NEKA
73 hlasov
3
Marian Hudec, NEKA
63 hlasov
4
Lukáš Beták, NEKA
61 hlasov
5
Stanislav Svatik, NEKA
61 hlasov
6
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
57 hlasov
7
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
55 hlasov
8
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
53 hlasov
9
Štefan Škultéty, NEKA
48 hlasov
10
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
43 hlasov
11
Miloslav Baco, NEKA
39 hlasov
12
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
13
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
38 hlasov
14
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
37 hlasov
15
Alena Bulková, NEKA
36 hlasov
16
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
17
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
18
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
34 hlasov
19
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
20
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
21
Danica Birošová, NEKA
32 hlasov
22
Michal Križan, NEKA
32 hlasov
23
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
24
Tomáš Vaňo, NEKA
31 hlasov
25
Ján Krátky, NEKA
30 hlasov
26
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
27
Martin Smolka, NEKA
27 hlasov
28
Miloš Mičega, NEKA
25 hlasov
29
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
25 hlasov
30
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
25 hlasov
31
Ľubomír Horný, NEKA
24 hlasov
32
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
33
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
34
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
35
Dagmar Mikulová, NEKA
19 hlasov
36
Ingrid Opatovská, NEKA
18 hlasov
37
Miroslav Řádek, NEKA
17 hlasov
38
Henrieta Crkoňová, NEKA
15 hlasov
39
Daniela Felgrová, NEKA
15 hlasov
40
Martin Hošták, NEKA
14 hlasov
41
Denisa Martinková, NaS - ns
14 hlasov
42
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
43
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
44
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
45
Marek Trsťan, NEKA
12 hlasov
46
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
47
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
48
Rastislav Šepták, NEKA
10 hlasov
49
Viera Žilková, NEKA
10 hlasov
50
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
51
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
4 hlasy
53
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov

Volebná účasť

26,35 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,20 %
04.11. 2017 1. kolo 26,35 %
09.11. 2013 1. kolo 19,53 %