Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
86,96%
Petra Hajšelová Sme rodina
6,52%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
2,17%
Nora Pániková SZS
2,17%
Ferdinand Vavrík NEKA
2,17%
Štefan Škultéty NEKA
0,00%
Igor Valko NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
22 hlasov
2
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
22 hlasov
3
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
19 hlasov
4
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
15 hlasov
5
Vojtech Čičmanec, NEKA
14 hlasov
6
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
12 hlasov
7
Miroslav Rajčo, NEKA
12 hlasov
8
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
11 hlasov
9
Tibor Čičmanec, NEKA
9 hlasov
10
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
9 hlasov
11
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
7 hlasov
12
Ladislav Procházka, NEKA
7 hlasov
13
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
14
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
6 hlasov
15
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
16
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
6 hlasov
17
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
18
Branislav Krpelan, NEKA
5 hlasov
19
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
20
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
22
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
23
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
24
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 hlasy
25
Anton Vrecko, NEKA
3 hlasy
26
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
27
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
28
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
29
Jozef Otto, NEKA
3 hlasy
30
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasy
31
Miroslav Dzina, NEKA
3 hlasy
32
Dušan Ďuriš, NEKA
3 hlasy
33
Tomáš Tines, NEKA
2 hlasy
34
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
35
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
36
Mária Šramková, NEKA
2 hlasy
37
Igor Sojka, KSS
2 hlasy
38
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasy
39
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
40
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
41
Tomáš Kozák, NEKA
2 hlasy
42
Viera Hurtišová, KSS
2 hlasy
43
Karol Herceg, KSS
2 hlasy
44
Tomáš Grešner, NEKA
2 hlasy
45
Ľubomír Dzurák, NEKA
2 hlasy
46
Michal Ďureje, NEKA
2 hlasy
47
Jana Matiašková, NEKA
2 hlasy
48
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
49
Martin Šujan, NEKA
1 hlas
50
Eduard Prilinský, NEKA
1 hlas
51
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
52
Marián Mittaš, KSS
1 hlas
53
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
1 hlas
54
Ingrid Majdová, KSS
1 hlas
55
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
56
Andrej Kmotorka, NEKA
1 hlas
57
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
58
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
59
Branislav Gigac, NEKA
1 hlas
60
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
61
Jozef Franek, NEKA
1 hlas
62
Martin Drozd, NEKA
1 hlas
63
Viera Beňová, NEKA
1 hlas
64
Pavol Caňo, NEKA
0 hlasov
65
Ján Madžo, DOMA DOBRE
0 hlasov
66
Andrej Sikora, KSS
0 hlasov
67
Martin Uríček, NEKA
0 hlasov
68
Alojz Vlčko, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

23,46 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,50 %
04.11. 2017 1. kolo 23,46 %
09.11. 2013 1. kolo 25,37 %