Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
53,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,00%
Jarmila Tkáčová SNS
7,69%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,77%
Lukáš Sisák KSS
2,88%
Róbert Bačinský NEKA
1,92%
Jaroslav Džunko NEKA
1,92%
Oliver Petrík JĽSS
0,96%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Erika Zámboriová, ŠKV
37 hlasov
2
Peter Derevjaník, SMER-SD
28 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
26 hlasov
5
Slavomír Horváth, SNS
25 hlasov
6
Ondrej Bernát, SMER-SD
23 hlasov
7
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
8
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
9
Ján Kokarda, NEKA
20 hlasov
10
Miloš Barcal, NEKA
19 hlasov
11
Michal Rečka, SMER-SD
19 hlasov
12
Jarmila Vaňová, ŠKV
17 hlasov
13
Ján Serbin, NEKA
14 hlasov
14
Vojtech Farkaš, NEKA
13 hlasov
15
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
16
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
17
Pavol Lehotský, NEKA
12 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
19
Mária Dulovičová, NEKA
9 hlasov
20
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
21
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Martina Dutková, NEKA
7 hlasov
23
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
24
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
26
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
27
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
28
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
29
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
31
Anetta Strýčková, NEKA
4 hlasy
32
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasy
33
Július Begala, NEKA
4 hlasy
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
4 hlasy
35
Slavomír Borovský, DS
4 hlasy
36
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
3 hlasy
37
Peter Kocai, NAJ
3 hlasy
38
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasy
39
Anton Medvec, NEKA
3 hlasy
40
Peter Seman, KSS
3 hlasy
41
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasy
42
Roland Szabó, SMER-SD
2 hlasy
43
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasy
44
Anton Király, SMK-MKP
2 hlasy
45
Ján Horváth, NEKA
2 hlasy
46
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasy
47
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlas
48
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlas
49
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlas
50
László Köteles, SMK-MKP
1 hlas
51
Ervín Kompuš, NAJ
1 hlas
52
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlas
53
Jozef Hric, KSS
1 hlas
54
Július Grulyo, NEKA
1 hlas
55
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlas
56
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
57
Tibor Bráz, NEKA
0 hlasov
58
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
59
Tamás Iván, SMK-MKP
0 hlasov
60
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
0 hlasov
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
0 hlasov
62
Attila Oravecz, MOST - HÍD
0 hlasov
63
Csaba Simkó, SMK-MKP
0 hlasov
64
Gábor Szalay, SMK-MKP
0 hlasov
65
Rudolf Varga, VZDOR
0 hlasov
66
István Zachariaš, SMK-MKP
0 hlasov

Volebná účasť

14,75 %

Historický vývoj

29.10. 2022 51,97 %
04.11. 2017 1. kolo 14,75 %
23.11. 2013 2. kolo 22,55 %
09.11. 2013 1. kolo 28,55 %