Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
38,97%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25,74%
Marián Murín NEKA
15,44%
Peter Sagan ĽSNS
11,76%
Anton Martvoň NEKA
5,15%
Peter Cibulka NEKA
1,47%
Ján Mikolaj SNS
0,74%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,74%
Kristián Hoffmann SZS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Zanovit, NEKA
46 hlasov
2
Martin Čanády, SNS
39 hlasov
3
Dušan Kričko, ĽS Naše Slovensko
39 hlasov
4
Marián Krivuš, NEKA
37 hlasov
5
Tatiana Červeňová, SMER-SD
34 hlasov
6
Erika Cintulová, NEKA
29 hlasov
7
Slavomír Šuch, SMER-SD
29 hlasov
8
Marián Fedor, SMER-SD
28 hlasov
9
Zdenko Kozák, SNS
25 hlasov
10
Jozef Petráš, SMER-SD
25 hlasov
11
Peter Vons, NEKA
23 hlasov
12
František Výrostko, NEKA
23 hlasov
13
Miroslav Litvaj, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
14
Martin Hudec, SNS
16 hlasov
15
Miroslav Mazúr, NEKA
16 hlasov
16
Marek Straka, SMER-SD
16 hlasov
17
Stanislav Thomka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
18
Štefan Balošák, SMER-SD
15 hlasov
19
Renáta Brveníková, DOMA DOBRE
15 hlasov
20
Svetana Angelová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
21
Róbert Ivaška, SMER-SD
14 hlasov
22
Zuzana Valocká, NEKA
14 hlasov
23
Katarína Boková, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
24
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
25
Vladimír Polakovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
26
Vladimír Homola, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
Marek Belák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
28
Peter Kašuba, NEKA
12 hlasov
29
Katarína Tomášová, SMER-SD
11 hlasov
30
Peter Ďurica, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Branislav Zacharides, NEKA
10 hlasov
32
Imrich Žigo, NEKA
10 hlasov
33
Jozef Polko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
34
Stanislav Rohoň, NEKA
8 hlasov
35
Jaroslav Brzák, NEKA
7 hlasov
36
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
37
Milan Horňák, NEKA
7 hlasov
38
Pavol Zemko, NEKA
7 hlasov
39
Jarmila Rechtoríková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
40
Dana Šinálová, SNS
6 hlasov
41
Tomáš Jedinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
42
Marcel Maťovčík, NEKA
5 hlasov
43
Eva Milučká, SNS
5 hlasov
44
Patrik Antal, NEKA
4 hlasy
45
Dávid Marko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
46
Dalibor Steindl, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
47
Ján Burda, MOST - HÍD
2 hlasy
48
Zuzana Ficová, DOMA DOBRE
2 hlasy
49
Ivan Gondáš, SNS
2 hlasy
50
Mikuláš Knapp, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
51
Jozef Krištoffy, MOST - HÍD
2 hlasy
52
Marek Veverica, DOMA DOBRE
2 hlasy
53
Ivan Kendra, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
54
Alexander Velitš, VZDOR
0 hlasov

Volebná účasť

33,33 %

Historický vývoj

29.10. 2022 50,59 %
04.11. 2017 1. kolo 33,33 %
09.11. 2013 1. kolo 13,61 %