Šuja okres Žilina

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
41,41%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
38,38%
Peter Sagan ĽSNS
14,14%
Marián Murín NEKA
2,02%
Ján Mikolaj SNS
2,02%
Peter Cibulka NEKA
1,01%
Anton Martvoň NEKA
1,01%
Kristián Hoffmann SZS
0,00%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marta Veselá, SNS
38 hlasov
2
Ján Rybárik, NEKA
33 hlasov
3
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
4
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
5
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
6
Monika Kavecká, NEKA
23 hlasov
7
Ján Čerňan, SMER-SD
22 hlasov
8
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
9
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
10
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
11
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
12
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
14
Patrik Groma, NEKA
15 hlasov
15
Jozef Štrba, SMER-SD
15 hlasov
16
Juraj Popluhár, SMER-SD
15 hlasov
17
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
18
Monika Ďurechová, SNS
14 hlasov
19
Jaroslav Koleda, SNS
14 hlasov
20
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
21
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
22
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
23
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
24
Igor Choma, SMER-SD
13 hlasov
25
Štefan Zelník, SNS
13 hlasov
26
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
27
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
28
Ľubomír Bechný, NEKA
12 hlasov
29
Bronislava Ďurechová, SNS
12 hlasov
30
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
12 hlasov
31
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
32
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
33
Róbert Kašša, NEKA
11 hlasov
34
Robert Ficek, SMER-SD
11 hlasov
35
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
36
Pavol Čorba, SMER-SD
10 hlasov
37
Branislav Delinčák, NEKA
10 hlasov
38
Peter Durmis, NEKA
10 hlasov
39
Igor Liška, SMER-SD
10 hlasov
40
Martin Barčík, NEKA
9 hlasov
41
Denis Cáder, NEKA
9 hlasov
42
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
43
Anton Trnovec, SMER-SD
8 hlasov
44
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
45
Kristián Hoffmann, SZS
8 hlasov
46
Ľudmila Chodelková, NEKA
8 hlasov
47
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
48
Ľubomír Šimko, NEKA
7 hlasov
49
Jaroslav Gažo, NEKA
7 hlasov
50
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
51
Karol Čepec, NEKA
6 hlasov
52
Iveta Martinková, NEKA
6 hlasov
53
Monika Obertová, SMER-SD
5 hlasov
54
Lenka Ticháková, NEKA
5 hlasov
55
Miloš Klimašovský, SNS
5 hlasov
56
Tibor Hanuliak, SNS
5 hlasov
57
Jana Filipová, NEKA
5 hlasov
58
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana...
5 hlasov
59
Marián Červený, VZDOR
4 hlasy
60
Darina Čierniková, NEKA
4 hlasy
61
Jozef Juriš, NEKA
4 hlasy
62
Marian Sliviak, SMER-SD
4 hlasy
63
František Štefánik, KSS
4 hlasy
64
Jozef Žabka, SNS
4 hlasy
65
Dušan Šutý, SNS
3 hlasy
66
Stanislav Štofko, NEKA
3 hlasy
67
Patrik Blanár, NEKA
3 hlasy
68
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasy
69
Peter Cibulka, NEKA
2 hlasy
70
Miroslav Kašuba, SNS
2 hlasy
71
Igor Krško, NEKA
2 hlasy
72
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
73
Ján Paučin, NEKA
2 hlasy
74
Gabriela Poliaková, SNS
2 hlasy
75
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
76
Soňa Turčányiová, NP
1 hlas
77
Marek Sobola, NEKA
1 hlas
78
Ľuboš Plešinger, NEKA
1 hlas
79
Jaroslav Pechočiak, KSS
1 hlas
80
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
1 hlas
81
Peter Mintál, MOST - HÍD
1 hlas
82
Martin Kapitulík, NEKA
1 hlas
83
Ján Hodoň, NEKA
1 hlas
84
Michal Červený, SNS
1 hlas
85
Patrik Martaus, EDS
0 hlasov
86
Jozef Mičo, NEKA
0 hlasov
87
Ján Peteja, NP
0 hlasov
88
Pavel Požoni, ŠANCA
0 hlasov
89
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov

Volebná účasť

37,63 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,66 %
04.11. 2017 1. kolo 37,63 %
09.11. 2013 1. kolo 24,03 %