Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
59,26%
Jozef Mihalčin ĽSNS
25,93%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
3,70%
Ján Garaj NEKA
3,70%
Andrej Gmitter NEKA
3,70%
Milan Šteiner SZS
3,70%
František Bednár NAJ
0,00%
Pavol Gašper NEKA
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
František Oľha Šanca
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
9 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
7 hlasov
3
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
4
Štefan Hreha, SMER-SD
5 hlasov
5
Vincent Antoš, KSS
4 hlasy
6
Marián Hreňo, SOĽ
4 hlasy
7
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
4 hlasy
8
Stanislav Obický, NEKA
4 hlasy
9
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
10
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
11
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
12
Martina Hliboká, SOĽ
3 hlasy
13
Jozef Baran, SMER-SD
3 hlasy
14
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasy
15
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasy
16
Ľubomír Pidaný, SNS
2 hlasy
17
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
18
Ľubomír Lukič, SMER-SD
2 hlasy
19
Juraj Kuročka, SMER-SD
2 hlasy
20
Alfonz Kobielský, NEKA
2 hlasy
21
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
22
Jozef Berta, SMER-SD
2 hlasy
23
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlas
24
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
25
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
26
Monika Palková, SP
1 hlas
27
Peter Novák, SNS
1 hlas
28
Blažena Matisová, NEKA
1 hlas
29
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
30
Ján Laco, ŠANCA
1 hlas
31
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlas
32
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
33
Peter Kocák, NEKA
1 hlas
34
Michal Huňák, EDS
1 hlas
35
Milan Bužo, EDS
1 hlas
36
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
37
Samuel Bruss, NEKA
1 hlas
38
Miroslav Baník, NEKA
1 hlas
39
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
40
Dušan Vilenik, SNS
0 hlasov
41
Marta Vagaská, SNS
0 hlasov
42
Miroslava Urbanová, NaS - ns
0 hlasov
43
Peter Treciak, NaS - ns
0 hlasov
44
Štefan Straka, NEKA
0 hlasov
45
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
46
Ján Pivovarník, SNS
0 hlasov
47
Anton Orokocký, VZDOR
0 hlasov
48
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov
49
Andrej Krišanda, SNS
0 hlasov
50
Ivan Koščík, NEKA
0 hlasov
51
Ján Katriňák, RIS
0 hlasov
52
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
53
Ondrej Hreha, SZS
0 hlasov
54
Roman Goroľ, EDS
0 hlasov

Volebná účasť

28,72 %

Historický vývoj

29.10. 2022 40,22 %
04.11. 2017 1. kolo 28,72 %
09.11. 2013 1. kolo 29,78 %