Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
40,66%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
29,67%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,79%
Oliver Petrík JĽSS
6,59%
Jozef Bobík NEKA
5,49%
Róbert Bačinský NEKA
4,40%
Jarmila Tkáčová SNS
3,30%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,10%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
34 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
29 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER-SD
24 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
24 hlasov
5
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
6
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER-SD
20 hlasov
8
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
9
Ľudovít Adam, NEKA
18 hlasov
10
Pavol Kuchta, SMER-SD
18 hlasov
11
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
12
Jozef Sokologorský, SMER-SD
16 hlasov
13
Jozef Bobík, NEKA
15 hlasov
14
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Timea Sotáková, SMER-SD
15 hlasov
16
Michal Stričík, ŠKV
15 hlasov
17
Branislav Sijka, NEKA
14 hlasov
18
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
19
Marek Misár, NAJ
13 hlasov
20
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
21
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
22
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
25
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
26
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
27
Peter Malík, SNS
7 hlasov
28
Emil Čurma, SNS
7 hlasov
29
Peter Badida, VZDOR
7 hlasov
30
Mária Bálintová, MOST - HÍD
6 hlasov
31
Peter Borza, SNS
6 hlasov
32
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
33
Milan Barančík, ÚSVIT
5 hlasov
34
Dušan Goda, NEKA
5 hlasov
35
Lukáš Pažinka, NEKA
5 hlasov
36
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Ján Viselka, NEKA
4 hlasy
38
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasy
39
Valéria Eľková, NEKA
3 hlasy
40
Peter Horňák, DS
3 hlasy
41
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasy
42
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasy
43
Jozef Jambor, NAJ
3 hlasy
44
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
45
Peter Sabol, SNS
2 hlasy
46
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasy
47
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasy
48
Matej Šarocký, ŠANCA
2 hlasy
49
Radoslav Smutný, SP
2 hlasy
50
Erik Sibal, NEKA
2 hlasy
51
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
52
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
53
Marián Markovič, ŠKV
2 hlasy
54
Iveta Golmicová, ŠANCA
2 hlasy
55
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasy
56
Ondrej Golas, NEKA
1 hlas
57
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlas
58
Miroslav Šimko, SNS
1 hlas
59
Oskar Szabo, SZS
1 hlas
60
Jozef Onda, NAJ
1 hlas
61
Marián Nistor, ŠKV
1 hlas
62
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
63
Bohuš Jakuboc, ŠKV
1 hlas
64
Peter Jakab, MOST - HÍD
1 hlas
65
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlas
66
Marta Hermannová, NAJ
1 hlas
67
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
68
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
0 hlasov
69
Mikuláš Kiš, NAJ
0 hlasov
70
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
0 hlasov
71
Karol Pavelka, SNS
0 hlasov
72
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
73
Tibor Varga, SMK-MKP
0 hlasov
74
Mária Vargová, MOST - HÍD
0 hlasov

Volebná účasť

14,39 %

Historický vývoj

29.10. 2022 39,27 %
04.11. 2017 1. kolo 14,39 %
23.11. 2013 2. kolo 8,88 %
09.11. 2013 1. kolo 18,97 %