Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
68,42%
Tibor Mikuš NEKA
24,56%
Márius Novák NP
3,51%
Jaroslav Cehlárik NEKA
1,75%
József Berényi SMK
0,88%
Konrád Rigó Most-Híd
0,88%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
2
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
52 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
4
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
5
Matej Lančarič, NEKA
21 hlasov
6
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
7
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
8
Marek Neštický, NEKA
17 hlasov
9
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
10
Marián Galbavý, NEKA
15 hlasov
11
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
15 hlasov
12
Jaroslav Cehlárik, NEKA
14 hlasov
13
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
14
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
15
Martin Uhlík, NEKA
13 hlasov
16
Bystrík Stanko, NEKA
13 hlasov
17
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
18
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Peter Sloboda, NEKA
13 hlasov
20
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
21
Elena Kátlovská, NEKA
12 hlasov
22
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
23
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
Šimon Štefunko, NEKA
12 hlasov
25
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
26
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
27
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
28
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
29
Iveta Bakičová, NEKA
10 hlasov
30
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
31
Juraj Novota, NEKA
10 hlasov
32
Norbert Halász, NEKA
9 hlasov
33
Vladimír Púčik, SMER-SD
9 hlasov
34
Karol Zachar, SMER-SD
9 hlasov
35
Peter Haščík, NEKA
8 hlasov
36
Jozef Klokner, NEKA
8 hlasov
37
Ľubomír Antal, SMER-SD
7 hlasov
38
Marta Gubrická, SMER-SD
7 hlasov
39
Augustín Hambálek, SMER-SD
7 hlasov
40
Tibor Pekarčík, NEKA
7 hlasov
41
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
42
Július Zemko, SMER-SD
7 hlasov
43
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
44
Štefan Krištofík, SMER-SD
5 hlasov
45
Jozef Pobiecký, NEKA
5 hlasov
46
Jakub Mišek, NEKA
5 hlasov
47
Valburga Lobotková, SMER-SD
5 hlasov
48
Jozef Koricina, NEKA
5 hlasov
49
Zuzana Frišová, DOST
4 hlasy
50
Jaroslav Jánoš, NEKA
4 hlasy
51
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
52
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
4 hlasy
53
Marcel Behro, NEKA
3 hlasy
54
Vladimír Kozmál, SNS
3 hlasy
55
Viera Gbelcová, SNS
3 hlasy
56
Peter Chmela, NEKA
2 hlasy
57
Juraj Janček, DOMA DOBRE
2 hlasy
58
Norbert Pavlovič, KSS
2 hlasy
59
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
60
Anna Šimončičová, SNS
2 hlasy
61
Peter Bartovič, MOST - HÍD
1 hlas
62
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
1 hlas
63
Martin Ostrovský, SNS
1 hlas
64
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
65
Peter Sita, NEKA
1 hlas
66
Rudolf Šulek, NAJ
1 hlas
67
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
0 hlasov
68
Pavol Gabriška, DOST
0 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

27,81 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,35 %
04.11. 2017 1. kolo 27,81 %
23.11. 2013 2. kolo 17,00 %
09.11. 2013 1. kolo 13,03 %