Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
43,48%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
29,35%
Jozef Mihalčin ĽSNS
13,04%
Ján Garaj NEKA
5,43%
František Oľha Šanca
3,26%
Andrej Gmitter NEKA
2,17%
Miroslav Škvarek SNS
2,17%
František Bednár NAJ
1,09%
Pavol Gašper NEKA
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, SMER-SD
29 hlasov
2
Jozef Berta, SMER-SD
25 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
25 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
22 hlasov
5
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
6
Ján Pivovarník, SNS
16 hlasov
7
Martina Hliboká, SOĽ
15 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
15 hlasov
9
Stanislav Obický, NEKA
15 hlasov
10
Juraj Kuročka, SMER-SD
14 hlasov
11
Štefan Hreha, SMER-SD
13 hlasov
12
Štefan Straka, NEKA
13 hlasov
13
Ondrej Hreha, SZS
12 hlasov
14
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
15
Samuel Bruss, NEKA
10 hlasov
16
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
17
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
18
Ľubomír Lukič, SMER-SD
9 hlasov
19
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
22
Miroslav Baník, NEKA
7 hlasov
23
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
28
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Vincent Antoš, KSS
4 hlasy
30
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
31
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
32
Dušan Vilenik, SNS
4 hlasy
33
Roman Goroľ, EDS
3 hlasy
34
Andrej Krišanda, SNS
3 hlasy
35
Blažena Matisová, NEKA
3 hlasy
36
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
37
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasy
38
Ľubomír Pidaný, SNS
2 hlasy
39
Ján Katriňák, RIS
2 hlasy
40
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasy
41
Milan Bužo, EDS
1 hlas
42
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlas
43
Monika Palková, SP
1 hlas
44
Ivan Koščík, NEKA
1 hlas
45
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlas
46
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlas
47
Michal Huňák, EDS
1 hlas
48
Marián Hreňo, SOĽ
0 hlasov
49
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov
50
Mária Kurovská, NaS - ns
0 hlasov
51
Ján Laco, ŠANCA
0 hlasov
52
Peter Novák, SNS
0 hlasov
53
Anton Orokocký, VZDOR
0 hlasov
54
Peter Treciak, NaS - ns
0 hlasov

Volebná účasť

16,48 %

Historický vývoj

29.10. 2022 46,45 %
04.11. 2017 1. kolo 16,48 %
09.11. 2013 1. kolo 15,08 %