Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
50,99%
Peter Chudík Smer-SD
26,09%
Jozef Mihalčin ĽSNS
15,81%
Andrej Gmitter NEKA
3,16%
Ján Garaj NEKA
2,77%
František Oľha Šanca
1,19%
František Bednár NAJ
0,00%
Pavol Gašper NEKA
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Obický, NEKA
112 hlasov
2
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
106 hlasov
3
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
4
Ján Ragan, NEKA
66 hlasov
5
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
56 hlasov
7
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
8
Jozef Baran, SMER-SD
43 hlasov
9
Blažena Matisová, NEKA
43 hlasov
10
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
11
Alfonz Kobielský, NEKA
38 hlasov
12
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
32 hlasov
14
Juraj Kuročka, SMER-SD
29 hlasov
15
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
28 hlasov
16
Jozef Berta, SMER-SD
28 hlasov
17
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
18
Andrej Krišanda, SNS
23 hlasov
19
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
20
Ľubomír Lukič, SMER-SD
18 hlasov
21
Peter Treciak, NaS - ns
17 hlasov
22
Štefan Hreha, SMER-SD
14 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
24
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
25
Peter Novák, SNS
12 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
27
Štefan Straka, NEKA
12 hlasov
28
Ľubomír Pidaný, SNS
11 hlasov
29
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
30
Marta Vagaská, SNS
10 hlasov
31
Zuzana Zavadská, SZ
10 hlasov
32
Ivan Koščík, NEKA
10 hlasov
33
Miroslav Gešper, NEKA
9 hlasov
34
Miroslav Baník, NEKA
8 hlasov
35
Samuel Bruss, NEKA
8 hlasov
36
Mária Kurovská, NaS - ns
6 hlasov
37
Dušan Vilenik, SNS
6 hlasov
38
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
6 hlasov
39
Vincent Antoš, KSS
4 hlasy
40
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasy
41
Monika Palková, SP
3 hlasy
42
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasy
43
Anton Orokocký, VZDOR
2 hlasy
44
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasy
45
Miroslav Kroka, NP
2 hlasy
46
Jozef Karchňak, ÚSVIT
2 hlasy
47
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
48
Michal Huňák, EDS
2 hlasy
49
Ondrej Hreha, SZS
2 hlasy
50
Milan Bužo, EDS
1 hlas
51
Roman Goroľ, EDS
1 hlas
52
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlas
53
Ján Katriňák, RIS
1 hlas
54
Ján Pivovarník, SNS
1 hlas

Volebná účasť

24,56 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,90 %
04.11. 2017 1. kolo 24,56 %
09.11. 2013 1. kolo 28,14 %