Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
57,06%
Milan Uhrík ĽSNS
16,56%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH,...
14,11%
Peter Oremus NEKA
5,52%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,68%
Iván Farkas SMK
3,07%
Ľászló Hajdu MKDA
0,00%
Ján Marko NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
77 hlasov
2
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
49 hlasov
3
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
46 hlasov
4
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
5
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
37 hlasov
6
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
7
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
8
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
9
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
25 hlasov
10
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
11
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
12
Ján Krtík, NEKA
21 hlasov
13
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
14
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
15
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
16
Erika Sulinová, NEKA
19 hlasov
17
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
18
Igor Éder, NEKA
18 hlasov
19
Ján Hamar, KSS
17 hlasov
20
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
21
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
22
Igor Varga, NEKA
16 hlasov
23
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
24
Tibor Csenger, SMK-MKP
16 hlasov
25
Igor Gogora, NEKA
16 hlasov
26
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
27
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
28
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
29
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
30
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
31
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
12 hlasov
32
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
33
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
11 hlasov
34
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
35
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
36
Michal Ivanický, KSS
8 hlasov
37
Miroslav Kamenský, KSS
8 hlasov
38
Ladislav Vörös, KSS
8 hlasov
39
Ondrej Juhász, NEKA
7 hlasov
40
Peter Köpöncei, SMK-MKP
6 hlasov
41
Beáta Kiss, SMK-MKP
5 hlasov
42
Ján Kútik, KSS
5 hlasov
43
Zita Cseri, NEKA
4 hlasy
44
Dezső Pálffy, SMK-MKP
4 hlasy
45
Marianna Šedivá, NEKA
4 hlasy
46
Pál Zachar, NEKA
4 hlasy

Volebná účasť

27,63 %

Historický vývoj

29.10. 2022 61,13 %
04.11. 2017 1. kolo 27,63 %
23.11. 2013 2. kolo 22,06 %
09.11. 2013 1. kolo 28,84 %