Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37,04%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,67%
Oliver Petrík JĽSS
1,48%
Jarmila Tkáčová SNS
1,48%
Róbert Bačinský NEKA
0,74%
Lukáš Sisák KSS
0,74%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Rudolf Botka NP
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
128 hlasov
2
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
42 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
37 hlasov
5
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
6
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
7
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
8
Matej Šarocký, ŠANCA
23 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER-SD
22 hlasov
10
Jozef Sokologorský, SMER-SD
22 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
20 hlasov
12
Ján Mihalečko, SMER-SD
20 hlasov
13
Pavol Kuchta, SMER-SD
18 hlasov
14
Viliam Zahorčák, SMER-SD
16 hlasov
15
Jaroslav Vaľo, SNS
14 hlasov
16
Stanislav Gaľa, ŠKV
11 hlasov
17
Jozef Bobík, NEKA
10 hlasov
18
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
19
Timea Sotáková, SMER-SD
9 hlasov
20
Milan Barančík, ÚSVIT
9 hlasov
21
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
22
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Marián Markovič, ŠKV
6 hlasov
27
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Ľudovít Adam, NEKA
5 hlasov
30
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasy
31
Emil Čurma, SNS
4 hlasy
32
Peter Malík, SNS
4 hlasy
33
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
34
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasy
35
Radoslav Smutný, SP
3 hlasy
36
Peter Sabol, SNS
3 hlasy
37
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasy
38
Mikuláš Kiš, NAJ
3 hlasy
39
Peter Badida, VZDOR
3 hlasy
40
Peter Borza, SNS
3 hlasy
41
Mária Bálintová, MOST - HÍD
2 hlasy
42
Ján Viselka, NEKA
2 hlasy
43
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
44
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasy
45
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
46
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
47
Bohuš Jakuboc, ŠKV
2 hlasy
48
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
49
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
50
Peter Horňák, DS
2 hlasy
51
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlas
52
Marek Švingál, ŠKV
1 hlas
53
Erik Sibal, NEKA
1 hlas
54
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
55
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlas
56
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
57
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlas
58
Jozef Jambor, NAJ
1 hlas
59
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlas
60
Dušan Goda, NEKA
1 hlas
61
Jozef Onda, NAJ
1 hlas
62
Mária Vargová, MOST - HÍD
0 hlasov
63
Ildikó Vargová, ŠKV
0 hlasov
64
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
0 hlasov
65
Oskar Szabo, SZS
0 hlasov
66
Branislav Sijka, NEKA
0 hlasov
67
Karol Pavelka, SNS
0 hlasov
68
Marián Nistor, ŠKV
0 hlasov
69
Marek Misár, NAJ
0 hlasov
70
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
0 hlasov
71
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
72
Peter Jakab, MOST - HÍD
0 hlasov
73
Marta Hermannová, NAJ
0 hlasov
74
Ondrej Golas, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

51,30 %

Historický vývoj

29.10. 2022 71,37 %
04.11. 2017 1. kolo 51,30 %
23.11. 2013 2. kolo 25,32 %
09.11. 2013 1. kolo 38,41 %