Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
65,60%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,83%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,38%
Róbert Bačinský NEKA
0,46%
Rudolf Botka NP
0,46%
Oliver Petrík JĽSS
0,46%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Jaroslav Džunko NEKA
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%
Jarmila Tkáčová SNS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
135 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
109 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
96 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
91 hlasov
5
Peter Pandy, MOST - HÍD
84 hlasov
6
Zoltán Ilko, SMK-MKP
81 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD
74 hlasov
8
Csilla Bálintová, SMK-MKP
71 hlasov
9
István Takács, SMK-MKP
67 hlasov
10
Jozef Horváth, MOST - HÍD
57 hlasov
11
Tibor Sáradi, SMK-MKP
55 hlasov
12
Gustáv Liszkai, SMER-SD
31 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
24 hlasov
14
Peter Rico, MOST - HÍD
22 hlasov
15
Viktor Palko, MOST - HÍD
20 hlasov
16
Július Hajdu, SMER-SD
18 hlasov
17
Zoltán Mento, NEKA
18 hlasov
18
Rastislav Petrovič, SMER-SD
17 hlasov
19
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
20
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
21
Dionýz Szabó, ŠKV
14 hlasov
22
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
23
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
24
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
25
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
28
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasy
30
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
31
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
32
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
33
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasy
34
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasy
35
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
36
Radoslav Rendeš, ŠKV
3 hlasy
37
Milan Malý, KSS
3 hlasy
38
Tichomír Kačo, ŠKV
3 hlasy
39
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
40
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasy
41
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasy
42
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasy
43
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasy
44
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasy
45
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
47
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
48
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
49
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
50
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
51
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
52
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
53
Štefan Kandráč, NP
1 hlas
54
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
55
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlas
56
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlas
57
Marek Čižmár, NEKA
1 hlas
58
Michal Magnes, SNS
1 hlas
59
Marián Vanci, ŠKV
0 hlasov
60
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
61
Iveta Solomonová, KSS
0 hlasov
62
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
63
Alexander Kis-Géczi, NAJ
0 hlasov
64
Marta Hrobová, ÚSVIT
0 hlasov
65
Adrian Haraszti, NAJ
0 hlasov
66
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
67
Peter Figeľ, DS
0 hlasov
68
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
69
Peter Bielek, SNS
0 hlasov

Volebná účasť

26,21 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,54 %
04.11. 2017 1. kolo 26,21 %
23.11. 2013 2. kolo 11,51 %
09.11. 2013 1. kolo 18,33 %