Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
40,82%
Peter Chudík Smer-SD
32,65%
Jozef Mihalčin ĽSNS
20,41%
Andrej Gmitter NEKA
3,06%
František Bednár NAJ
1,02%
František Oľha Šanca
1,02%
Miroslav Škvarek SNS
1,02%
Ján Garaj NEKA
0,00%
Pavol Gašper NEKA
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
64 hlasov
2
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
3
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
4
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
5
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
6
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
7
Stanislav Obický, NEKA
26 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
25 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
23 hlasov
10
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
11
Jozef Baran, SMER-SD
13 hlasov
12
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
13
Jozef Berta, SMER-SD
12 hlasov
14
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
15
Andrej Krišanda, SNS
9 hlasov
16
Blažena Matisová, NEKA
8 hlasov
17
Peter Novák, SNS
8 hlasov
18
Alfonz Kobielský, NEKA
7 hlasov
19
Ľubomír Pidaný, SNS
7 hlasov
20
Vincent Antoš, KSS
6 hlasov
21
Štefan Hreha, SMER-SD
6 hlasov
22
Ivan Koščík, NEKA
6 hlasov
23
Ľubomír Lukič, SMER-SD
6 hlasov
24
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
6 hlasov
25
Samuel Bruss, NEKA
5 hlasov
26
Marta Vagaská, SNS
5 hlasov
27
Zuzana Zavadská, SZ
5 hlasov
28
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
29
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
30
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasy
31
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
3 hlasy
32
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasy
33
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
34
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
35
Monika Palková, SP
2 hlasy
36
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
37
Peter Treciak, NaS - ns
1 hlas
38
Štefan Straka, NEKA
1 hlas
39
Ján Pivovarník, SNS
1 hlas
40
Anton Orokocký, VZDOR
1 hlas
41
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlas
42
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
43
Ondrej Hreha, SZS
1 hlas
44
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlas
45
Miroslav Baník, NEKA
1 hlas
46
Milan Bužo, EDS
0 hlasov
47
Roman Goroľ, EDS
0 hlasov
48
Marián Hreňo, SOĽ
0 hlasov
49
Michal Huňák, EDS
0 hlasov
50
Jozef Karchňak, ÚSVIT
0 hlasov
51
Ján Katriňák, RIS
0 hlasov
52
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov
53
Ján Laco, ŠANCA
0 hlasov
54
Dušan Vilenik, SNS
0 hlasov

Volebná účasť

16,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 32,16 %
04.11. 2017 1. kolo 16,40 %
09.11. 2013 1. kolo 18,92 %