Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33,85%
Juraj Blanár Smer-SD
30,77%
Peter Sagan ĽSNS
18,46%
Marián Murín NEKA
6,15%
Peter Cibulka NEKA
5,38%
Ján Mikolaj SNS
3,08%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
1,54%
Kristián Hoffmann SZS
0,77%
Anton Martvoň NEKA
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marian Sliviak, SMER-SD
33 hlasov
2
Igor Choma, SMER-SD
28 hlasov
3
Juraj Popluhár, SMER-SD
21 hlasov
4
Martin Kapitulík, NEKA
21 hlasov
5
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
6
Robert Ficek, SMER-SD
19 hlasov
7
Patrik Groma, NEKA
19 hlasov
8
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
9
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
10
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
11
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
12
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
13
Jozef Štrba, SMER-SD
18 hlasov
14
Pavol Čorba, SMER-SD
17 hlasov
15
Štefan Zelník, SNS
17 hlasov
16
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
17
Peter Durmis, NEKA
17 hlasov
18
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
19
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
20
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
21
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
22
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
23
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
24
Ján Čerňan, SMER-SD
15 hlasov
25
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
26
Ľudmila Chodelková, NEKA
15 hlasov
27
Karol Čepec, NEKA
15 hlasov
28
Peter Cibulka, NEKA
15 hlasov
29
Monika Kavecká, NEKA
15 hlasov
30
Róbert Kašša, NEKA
14 hlasov
31
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
32
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
33
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
34
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
35
Jaroslav Gažo, NEKA
12 hlasov
36
Anton Trnovec, SMER-SD
12 hlasov
37
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
38
Jana Filipová, NEKA
12 hlasov
39
Monika Obertová, SMER-SD
11 hlasov
40
Ľubomír Bechný, NEKA
10 hlasov
41
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
42
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
43
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
44
Marek Sobola, NEKA
9 hlasov
45
Ján Rybárik, NEKA
9 hlasov
46
Patrik Blanár, NEKA
9 hlasov
47
Igor Krško, NEKA
9 hlasov
48
Martin Barčík, NEKA
8 hlasov
49
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
50
Ján Hodoň, NEKA
8 hlasov
51
Jozef Juriš, NEKA
8 hlasov
52
Igor Liška, SMER-SD
8 hlasov
53
Ľuboš Plešinger, NEKA
8 hlasov
54
Denis Cáder, NEKA
7 hlasov
55
Miroslav Kašuba, SNS
7 hlasov
56
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
7 hlasov
57
Bronislava Ďurechová, SNS
6 hlasov
58
Jozef Žabka, SNS
6 hlasov
59
Ján Paučin, NEKA
6 hlasov
60
Iveta Martinková, NEKA
6 hlasov
61
Marián Červený, VZDOR
6 hlasov
62
Darina Čierniková, NEKA
5 hlasov
63
Tibor Hanuliak, SNS
5 hlasov
64
Jozef Mičo, NEKA
5 hlasov
65
Monika Ďurechová, SNS
4 hlasy
66
Gabriela Poliaková, SNS
4 hlasy
67
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana...
3 hlasy
68
Lenka Ticháková, NEKA
3 hlasy
69
František Štefánik, KSS
3 hlasy
70
Patrik Martaus, EDS
3 hlasy
71
Branislav Delinčák, NEKA
3 hlasy
72
Jaroslav Pechočiak, KSS
3 hlasy
73
Michal Červený, SNS
2 hlasy
74
Kristián Hoffmann, SZS
2 hlasy
75
Miloš Klimašovský, SNS
2 hlasy
76
Jaroslav Koleda, SNS
2 hlasy
77
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasy
78
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasy
79
Peter Mintál, MOST - HÍD
1 hlas
80
Marta Veselá, SNS
1 hlas
81
Dušan Šutý, SNS
1 hlas
82
Ján Peteja, NP
1 hlas
83
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
84
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
0 hlasov
85
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
86
Pavel Požoni, ŠANCA
0 hlasov
87
Ľubomír Šimko, NEKA
0 hlasov
88
Stanislav Štofko, NEKA
0 hlasov
89
Soňa Turčányiová, NP
0 hlasov

Volebná účasť

31,02 %

Historický vývoj

29.10. 2022 65,72 %
04.11. 2017 1. kolo 31,02 %
09.11. 2013 1. kolo 19,94 %