Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
47,83%
Marian Kotleba ĽSNS
25,18%
Igor Kašper NEKA
12,14%
Martin Juhaniak NEKA
8,15%
Milan Urbáni SMS
1,81%
Martin Klus KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,27%
Michal Kantor SZS
0,91%
Stanislav Mičev NEKA
0,91%
Ivan Saktor NEKA
0,91%
Pavel Greksa NEKA
0,36%
Miroslav Gálik NAS
0,18%
Jozef Sásik SĽSAH
0,18%
Alena Piovarčiová NP
0,18%
Znenek Očovan NAJ
0,00%
Jozef Šimko NEKA
0,00%
Viliam Baňák JĽSS
0,00%
Vojtech Kökény SRK
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marcel Pecník, NEKA
135 hlasov
2
Ondrej Lunter, NEKA
112 hlasov
3
Igor Kašper, NEKA
107 hlasov
4
Viera Dubačová, NEKA
102 hlasov
5
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
96 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
86 hlasov
7
Katarína Belicová, NEKA
74 hlasov
8
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
71 hlasov
9
Martin Turčan, NEKA
71 hlasov
10
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
11
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
66 hlasov
12
Jakub Gajdošík, SMER-SD
62 hlasov
13
Karol Konárik, SNS
61 hlasov
14
Viera Krakovská, NEKA
58 hlasov
15
Ladislav Topoľský, SMER-SD
57 hlasov
16
Ľubica Laššáková, SMER-SD
56 hlasov
17
Milan Lichý, NEKA
56 hlasov
18
Ján Šulaj, SMER-SD
56 hlasov
19
Erika Karová, NEKA
53 hlasov
20
Ivan Saktor, NEKA
51 hlasov
21
Matúš Molitoris, NEKA
50 hlasov
22
Matej Bučko, NEKA
47 hlasov
23
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
47 hlasov
24
Daniel Karas, SMER-SD
47 hlasov
25
Ivan Šabo, NEKA
46 hlasov
26
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
44 hlasov
27
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
28
Andrea Maková, NEKA
42 hlasov
29
Jana Orlická, NEKA
42 hlasov
30
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
31
Pavol Bielik, NEKA
39 hlasov
32
Marek Modranský, SMER-SD
38 hlasov
33
Vladimír Sklenka, NEKA
38 hlasov
34
Ján Šabo, SMER-SD
37 hlasov
35
Ľudmila Priehodová, NEKA
35 hlasov
36
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
37
Ivan Kostúr, KSS
32 hlasov
38
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
39
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
40
Ľubomír Kuracina, NAJ
27 hlasov
41
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
27 hlasov
42
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
43
Miroslav Ostrihoň, NEKA
20 hlasov
44
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
45
Vladimír Túry, ŠANCA
19 hlasov
46
Jiří Pěč, NEKA
17 hlasov
47
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
48
Ján Gereg, SNS
16 hlasov
49
Július Ernek, SNS
15 hlasov
50
Dana Boháčiková, NP
15 hlasov
51
Daniela Baranová, MOST - HÍD
15 hlasov
52
Miroslav Bálint, NEKA
15 hlasov
53
Monika Geregová, MOST - HÍD
14 hlasov
54
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
55
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana...
13 hlasov
56
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
13 hlasov
57
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
58
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
59
Jaroslav Sekerka, KSS
12 hlasov
60
Hubert Štoksa, NEKA
12 hlasov
61
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana...
11 hlasov
62
Dominik Veselovský, SNS
11 hlasov
63
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
64
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
65
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
66
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana...
8 hlasov
67
Roman Ružica, ŠANCA
7 hlasov
68
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana...
6 hlasov
69
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
70
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
71
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
6 hlasov
72
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana...
5 hlasov
73
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana...
4 hlasy
74
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
4 hlasy
75
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasy
76
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana...
2 hlasy
77
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
2 hlasy
78
Miloš Vajs, NP
2 hlasy
79
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana...
1 hlas
80
Milan Mikulec, MOST - HÍD
0 hlasov

Volebná účasť

44,18 %

Historický vývoj

29.10. 2022 33,35 %
04.11. 2017 1. kolo 44,18 %
23.11. 2013 2. kolo 32,65 %
09.11. 2013 1. kolo 21,62 %