Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
51,52%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
15,15%
František Oľha Šanca
15,15%
Ján Garaj NEKA
12,12%
František Bednár NAJ
3,03%
Jozef Mihalčin ĽSNS
3,03%
Pavol Gašper NEKA
0,00%
Andrej Gmitter NEKA
0,00%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%
Milan Šteiner SZS
0,00%
Jozef Šváč NP
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, SMER-SD
16 hlasov
2
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
3
Stanislav Obický, NEKA
6 hlasov
4
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
5
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
6
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
7
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
4 hlasy
8
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
9
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasy
10
Juraj Kuročka, SMER-SD
4 hlasy
11
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
12
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
13
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
14
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
15
Ján Ragan, NEKA
3 hlasy
16
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
17
Marta Vagaská, SNS
2 hlasy
18
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
19
Ján Pivovarník, SNS
2 hlasy
20
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
21
Blažena Matisová, NEKA
2 hlasy
22
Ján Laco, ŠANCA
2 hlasy
23
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasy
24
Martina Hliboká, SOĽ
2 hlasy
25
Štefan Straka, NEKA
1 hlas
26
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
27
Ondrej Hreha, SZS
1 hlas
28
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlas
29
Jozef Baran, SMER-SD
1 hlas
30
Miroslav Baník, NEKA
1 hlas
31
Milan Bužo, EDS
1 hlas
32
Zuzana Zavadská, SZ
0 hlasov
33
Dušan Vilenik, SNS
0 hlasov
34
Miroslava Urbanová, NaS - ns
0 hlasov
35
Peter Treciak, NaS - ns
0 hlasov
36
Ľubomír Pidaný, SNS
0 hlasov
37
Monika Palková, SP
0 hlasov
38
Anton Orokocký, VZDOR
0 hlasov
39
Peter Novák, SNS
0 hlasov
40
Ľubomír Lukič, SMER-SD
0 hlasov
41
Mária Kurovská, NaS - ns
0 hlasov
42
Miroslav Kroka, NP
0 hlasov
43
Andrej Krišanda, SNS
0 hlasov
44
Ivan Koščík, NEKA
0 hlasov
45
Peter Kocák, NEKA
0 hlasov
46
Alfonz Kobielský, NEKA
0 hlasov
47
Ján Katriňák, RIS
0 hlasov
48
Jozef Karchňak, ÚSVIT
0 hlasov
49
Michal Huňák, EDS
0 hlasov
50
Marián Hreňo, SOĽ
0 hlasov
51
Štefan Hreha, SMER-SD
0 hlasov
52
Roman Goroľ, EDS
0 hlasov
53
Samuel Bruss, NEKA
0 hlasov
54
Vincent Antoš, KSS
0 hlasov

Volebná účasť

28,44 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,35 %
04.11. 2017 1. kolo 28,44 %
09.11. 2013 1. kolo 31,35 %