Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
37,68%
Peter Chudík Smer-SD
37,68%
Jozef Mihalčin ĽSNS
10,63%
Ján Garaj NEKA
6,28%
Andrej Gmitter NEKA
3,38%
Jozef Šváč NP
1,45%
Pavol Gašper NEKA
0,97%
Milan Šteiner SZS
0,97%
František Bednár NAJ
0,48%
František Oľha Šanca
0,48%
Eduard Markovič NEKA
0,00%
Miroslav Škvarek SNS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
149 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
146 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
64 hlasov
4
Jozef Baran, SMER-SD
54 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
54 hlasov
6
Štefan Straka, NEKA
54 hlasov
7
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
8
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
9
Miroslav Baník, NEKA
30 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
11
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
12
Martina Hliboká, SOĽ
26 hlasov
13
Ľubomír Lukič, SMER-SD
25 hlasov
14
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
15
Štefan Hreha, SMER-SD
15 hlasov
16
Peter Kocák, NEKA
15 hlasov
17
Jozef Berta, SMER-SD
15 hlasov
18
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Ondrej Hreha, SZS
11 hlasov
20
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
21
Stanislav Obický, NEKA
10 hlasov
22
Ján Pivovarník, SNS
10 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Blažena Matisová, NEKA
7 hlasov
25
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Zuzana Zavadská, SZ
6 hlasov
28
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
29
Marta Vagaská, SNS
5 hlasov
30
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
31
Alfonz Kobielský, NEKA
5 hlasov
32
Miroslav Gešper, NEKA
5 hlasov
33
Ivan Koščík, NEKA
5 hlasov
34
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
4 hlasy
35
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
36
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasy
37
Ján Katriňák, RIS
3 hlasy
38
Andrej Krišanda, SNS
3 hlasy
39
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasy
40
Monika Palková, SP
3 hlasy
41
Peter Treciak, NaS - ns
3 hlasy
42
Michal Huňák, EDS
2 hlasy
43
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
44
Roman Goroľ, EDS
2 hlasy
45
Milan Bužo, EDS
1 hlas
46
Miroslav Kroka, NP
1 hlas
47
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlas
48
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlas
49
Dušan Vilenik, SNS
1 hlas
50
Marián Hreňo, SOĽ
0 hlasov
51
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
0 hlasov
52
Jozef Karchňak, ÚSVIT
0 hlasov
53
Ján Laco, ŠANCA
0 hlasov
54
Peter Novák, SNS
0 hlasov

Volebná účasť

35,30 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,73 %
04.11. 2017 1. kolo 35,30 %
09.11. 2013 1. kolo 30,20 %