Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Šimko NEKA
37,37%
Marian Kotleba ĽSNS
19,19%
Vojtech Kökény SRK
17,17%
Ján Lunter NEKA
10,10%
Igor Kašper NEKA
5,05%
Milan Urbáni SMS
5,05%
Martin Juhaniak NEKA
3,03%
Michal Kantor SZS
2,02%
Jozef Sásik SĽSAH
1,01%
Martin Klus KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,00%
Viliam Baňák JĽSS
0,00%
Stanislav Mičev NEKA
0,00%
Znenek Očovan NAJ
0,00%
Alena Piovarčiová NP
0,00%
Ivan Saktor NEKA
0,00%
Pavel Greksa NEKA
0,00%
Miroslav Gálik NAS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Menyhárt, NEKA
97 hlasov
2
Jozef Šimko, NEKA
47 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
19 hlasov
4
Stanislav Krahulec, NEKA
19 hlasov
5
Vojtech Kökény, SRK
18 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
17 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
16 hlasov
8
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
15 hlasov
9
Ladislav Lang, MOST - HÍD
13 hlasov
10
Ferenc Auxt, SMK-MKP
9 hlasov
11
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Vojtech Szajkó, SRK
8 hlasov
13
Ladislav Rigó, SMK-MKP
7 hlasov
14
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
15
Ivan Hazucha, SMER-SD
5 hlasov
16
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasy
17
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasy
18
Peter Mináč, SMER-SD
4 hlasy
19
Stanislava Zvarová, SMER-SD
3 hlasy
20
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
21
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasy
22
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasy
23
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasy
24
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasy
25
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
26
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
27
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasy
28
Gejza Mede, NEKA
2 hlasy
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
30
Katarína Moncoľová, NEKA
2 hlasy
31
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
32
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlas
33
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
34
Róbert Čipka, KSS
1 hlas
35
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlas
36
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlas
37
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
38
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
0 hlasov
39
Miroslava Grendelová, KSS
0 hlasov
40
Dušan Hlinka, SMER-SD
0 hlasov
41
Anatolij Jefimov, KSS
0 hlasov
42
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
43
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana...
0 hlasov
44
Roman Lebeda, NEKA
0 hlasov
45
Zdenek Očovan, NAJ
0 hlasov
46
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
0 hlasov
47
Martin Pliešovský, SNS
0 hlasov
48
Aneta Vargicová, SNS
0 hlasov
49
Miroslava Vargová, NEKA
0 hlasov

Volebná účasť

40,52 %

Historický vývoj

29.10. 2022 18,77 %
04.11. 2017 1. kolo 40,52 %
23.11. 2013 2. kolo 23,07 %
09.11. 2013 1. kolo 52,69 %