Opoj okres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
54,95%
Tibor Mikuš NEKA
38,12%
Jaroslav Cehlárik NEKA
2,97%
Konrád Rigó Most-Híd
2,97%
Márius Novák NP
0,99%
József Berényi SMK
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Bartovič, MOST - HÍD
84 hlasov
2
Jaroslav Cehlárik, NEKA
74 hlasov
3
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
4
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
5
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
6
Marek Neštický, NEKA
42 hlasov
7
Matej Lančarič, NEKA
40 hlasov
8
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
9
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
10
Ľubomír Antal, SMER-SD
29 hlasov
11
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
12
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
13
Marián Galbavý, NEKA
28 hlasov
14
Šimon Štefunko, NEKA
27 hlasov
15
Jozef Klokner, NEKA
25 hlasov
16
Juraj Novota, NEKA
24 hlasov
17
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
18
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
19
Augustín Hambálek, SMER-SD
23 hlasov
20
Martin Uhlík, NEKA
22 hlasov
21
Tibor Pekarčík, NEKA
21 hlasov
22
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
19 hlasov
23
Bystrík Stanko, NEKA
19 hlasov
24
Iveta Bakičová, NEKA
17 hlasov
25
Norbert Halász, NEKA
17 hlasov
26
Jozef Koricina, NEKA
17 hlasov
27
Peter Sloboda, NEKA
17 hlasov
28
Július Zemko, SMER-SD
16 hlasov
29
Štefan Krištofík, SMER-SD
14 hlasov
30
Vladimír Púčik, SMER-SD
14 hlasov
31
Jozef Pobiecký, NEKA
13 hlasov
32
Karol Zachar, SMER-SD
13 hlasov
33
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
34
Marta Gubrická, SMER-SD
12 hlasov
35
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
36
Jaroslav Jánoš, NEKA
11 hlasov
37
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
38
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
39
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
10 hlasov
40
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
41
Valburga Lobotková, SMER-SD
9 hlasov
42
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
43
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
44
Peter Chmela, NEKA
9 hlasov
45
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
46
Marcel Behro, NEKA
9 hlasov
47
Elena Kátlovská, NEKA
8 hlasov
48
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
49
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
50
Jakub Mišek, NEKA
7 hlasov
51
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
7 hlasov
52
Vladimír Kozmál, SNS
6 hlasov
53
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
54
Anna Šimončičová, SNS
5 hlasov
55
Viera Gbelcová, SNS
4 hlasy
56
Martin Ostrovský, SNS
4 hlasy
57
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasy
58
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasy
59
Juraj Janček, DOMA DOBRE
3 hlasy
60
Peter Haščík, NEKA
3 hlasy
61
Pavol Gabriška, DOST
3 hlasy
62
Peter Sita, NEKA
2 hlasy
63
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasy
64
Zuzana Frišová, DOST
1 hlas
65
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
1 hlas
66
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
1 hlas
67
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
0 hlasov
68
Norbert Pavlovič, KSS
0 hlasov
69
Marián Semáč, NAJ
0 hlasov

Volebná účasť

23,11 %

Historický vývoj

29.10. 2022 47,08 %
04.11. 2017 1. kolo 23,11 %
23.11. 2013 2. kolo 18,89 %
09.11. 2013 1. kolo 16,79 %