Virtuálne voľby 2024

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
72,91%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
14,74%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
2,79%
Róbert Bačinský NEKA
1,99%
Jozef Bobík NEKA
1,59%
Jarmila Tkáčová SNS
1,59%
Jozef Červenák RIS
1,20%
Oliver Petrík JĽSS
1,20%
Jaroslav Džunko NEKA
0,80%
Rudolf Botka NP
0,40%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,40%
Adam Šepetka NAJ
0,40%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Vargová, MOST - HÍD
188 hlasov
2
Mária Bálintová, MOST - HÍD
172 hlasov
3
Peter Jakab, MOST - HÍD
146 hlasov
4
Tibor Varga, SMK-MKP
83 hlasov
5
Ildikó Vargová, ŠKV
67 hlasov
6
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
7
Oskar Szabo, SZS
22 hlasov
8
Jana Cibereová, SMER-SD
19 hlasov
9
František Farkaš, SMER-SD
18 hlasov
10
Valéria Eľková, NEKA
17 hlasov
11
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
16 hlasov
12
Miroslav Šimko, SNS
14 hlasov
13
Timea Sotáková, SMER-SD
13 hlasov
14
Mikuláš Kiš, NAJ
11 hlasov
15
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
16
Emil Ďurovčík, SMER-SD
9 hlasov
17
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
18
Viliam Zahorčák, SMER-SD
9 hlasov
19
Jaroslav Vaľo, SNS
8 hlasov
20
Peter Borza, SNS
8 hlasov
21
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Branislav Sijka, NEKA
7 hlasov
23
Michal Stričík, ŠKV
7 hlasov
24
Ľudovít Adam, NEKA
6 hlasov
25
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Dušan Goda, NEKA
5 hlasov
27
Marta Hermannová, NAJ
5 hlasov
28
Peter Horňák, DS
5 hlasov
29
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
30
Bohuš Jakuboc, ŠKV
4 hlasy
31
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasy
32
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasy
33
Ján Mihalečko, SMER-SD
4 hlasy
34
Ján Viselka, NEKA
3 hlasy
35
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
36
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasy
37
Karol Pavelka, SNS
3 hlasy
38
Pavol Kuchta, SMER-SD
3 hlasy
39
Jozef Onda, NAJ
3 hlasy
40
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasy
41
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasy
42
Ondrej Golas, NEKA
3 hlasy
43
Emil Čurma, SNS
3 hlasy
44
Jozef Bobík, NEKA
3 hlasy
45
Marián Nistor, ŠKV
3 hlasy
46
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
47
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
48
Radoslav Smutný, SP
2 hlasy
49
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasy
50
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
51
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasy
52
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasy
53
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
54
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
2 hlasy
55
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
56
Stanislav Gaľa, ŠKV
2 hlasy
57
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasy
58
Peter Badida, VZDOR
2 hlasy
59
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasy
60
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlas
61
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
62
Marek Švingál, ŠKV
1 hlas
63
Matej Šarocký, ŠANCA
1 hlas
64
Jozef Sokologorský, SMER-SD
1 hlas
65
Erik Sibal, NEKA
1 hlas
66
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
67
Marek Misár, NAJ
1 hlas
68
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlas
69
Jozef Jambor, NAJ
1 hlas
70
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
71
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlas
72
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
0 hlasov
73
Peter Malík, SNS
0 hlasov
74
Peter Sabol, SNS
0 hlasov

Volebná účasť

45,70 %

Historický vývoj

29.10. 2022 52,84 %
04.11. 2017 1. kolo 45,70 %
23.11. 2013 2. kolo 13,23 %
09.11. 2013 1. kolo 36,76 %