Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
58,33%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,17%
Róbert Bačinský NEKA
6,94%
Rudolf Botka NP
1,39%
Jaroslav Džunko NEKA
1,39%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,39%
Jarmila Tkáčová SNS
1,39%
Jozef Bobík NEKA
0,00%
Jozef Červenák RIS
0,00%
Oliver Petrík JĽSS
0,00%
Lukáš Sisák KSS
0,00%
Vladislav Stanko NEKA
0,00%
Ján Struk SMS
0,00%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,00%
Adam Šepetka NAJ
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
2
František Petro, SMER-SD
25 hlasov
3
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
18 hlasov
5
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
6
Michal Rečka, SMER-SD
17 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
8
Peter Derevjaník, SMER-SD
14 hlasov
9
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
10
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
11
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
12
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
13
Ondrej Bernát, SMER-SD
6 hlasov
14
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
15
Ján Serbin, NEKA
6 hlasov
16
Jarmila Vaňová, ŠKV
5 hlasov
17
Erika Zámboriová, ŠKV
5 hlasov
18
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasy
19
Roland Szabó, SMER-SD
4 hlasy
20
Mária Dulovičová, NEKA
4 hlasy
21
Martina Dutková, NEKA
3 hlasy
22
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasy
23
Anton Medvec, NEKA
3 hlasy
24
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasy
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasy
26
Tibor Bráz, NEKA
2 hlasy
27
Slavomír Borovský, DS
2 hlasy
28
Gabriel Böhm, NEKA
2 hlasy
29
Július Begala, NEKA
2 hlasy
30
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlas
31
Peter Seman, KSS
1 hlas
32
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlas
33
Pavol Lehotský, NEKA
1 hlas
34
Mária Lacková, NEKA
1 hlas
35
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlas
36
Peter Kocai, NAJ
1 hlas
37
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlas
38
Jozef Hric, KSS
1 hlas
39
Slavomír Horváth, SNS
1 hlas
40
Ján Horváth, NEKA
1 hlas
41
Július Grulyo, NEKA
1 hlas
42
Monika Gergelová, SNS
1 hlas
43
Július Beluscsák, NEKA
1 hlas
44
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlas
45
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlas
46
László Köteles, SMK-MKP
0 hlasov
47
István Zachariaš, SMK-MKP
0 hlasov
48
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
0 hlasov
49
Attila Oravecz, MOST - HÍD
0 hlasov
50
Július Pelegrin, NEKA
0 hlasov
51
Csaba Simkó, SMK-MKP
0 hlasov
52
Tomáš Suchý, ŠANCA
0 hlasov
53
Gábor Szalay, SMK-MKP
0 hlasov
54
Rudolf Varga, VZDOR
0 hlasov
55
Ladislav Vojtko, KSS
0 hlasov
56
Augustín Köteles, NAJ
0 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
0 hlasov
58
Anton Király, SMK-MKP
0 hlasov
59
Alexander Képes, SMK-MKP
0 hlasov
60
Tamás Iván, SMK-MKP
0 hlasov
61
Alexander Horváth, MOST - HÍD
0 hlasov
62
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
0 hlasov
63
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
0 hlasov
64
Elena Fialková, MOST - HÍD
0 hlasov
65
Vojtech Farkaš, NEKA
0 hlasov
66
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
0 hlasov

Volebná účasť

41,20 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,10 %
04.11. 2017 1. kolo 41,20 %
23.11. 2013 2. kolo 23,35 %
09.11. 2013 1. kolo 25,74 %