Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
35,18%
Peter Chudík Smer-SD
21,61%
Pavol Gašper NEKA
8,29%
Ján Garaj NEKA
6,03%
Eduard Markovič NEKA
6,03%
Miroslav Škvarek SNS
5,28%
Jozef Mihalčin ĽSNS
4,02%
František Bednár NAJ
3,77%
Andrej Gmitter NEKA
3,77%
František Oľha Šanca
3,02%
Milan Šteiner SZS
1,76%
Jozef Šváč NP
1,26%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Hritz, NEKA
322 hlasov
2
Jozef Janiga, NEKA
122 hlasov
3
Michal Sýkora, NEKA
68 hlasov
4
Slavomír Kopáč, NEKA
61 hlasov
5
Emília Ringošová, ŠANCA
58 hlasov
6
Martin Lajoš, SMER-SD
55 hlasov
7
Štefan Pčola, NEKA
51 hlasov
8
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
50 hlasov
9
Dušan Nebus, SMER-SD
48 hlasov
10
Igor Wzoš, NEKA
42 hlasov
11
Jozef Tekáč, NEKA
41 hlasov
12
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
13
Anna Schlosserová, NEKA
40 hlasov
14
Peter Brenišin, NEKA
37 hlasov
15
Marián Barilla, NEKA
36 hlasov
16
Ondrej Kavka, NEKA
34 hlasov
17
Vladimír Ondruš, SMER-SD
34 hlasov
18
Gabriel Bodnár, NEKA
31 hlasov
19
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
20
Edita Pilárová, NEKA
30 hlasov
21
Jaroslav Švorc, SOĽ
30 hlasov
22
Pavol Gašper, NEKA
29 hlasov
23
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
24
Marián Rušin, SMER-SD
29 hlasov
25
Milan Baran, SMER-SD
28 hlasov
26
Miroslav Škvarek, SNS
27 hlasov
27
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
28
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
29
Alena Madzinová, DS
23 hlasov
30
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
31
Juraj Bondra, SMER-SD
23 hlasov
32
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
33
Ján Hroboň, NEKA
20 hlasov
34
Eduard Markovič, NEKA
20 hlasov
35
Jozef Košický, NEKA
19 hlasov
36
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
37
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
38
Milan Antaš, SOĽ
15 hlasov
39
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
40
Stanislav Baran, SOĽ
15 hlasov
41
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
42
František Bednár, NAJ
13 hlasov
43
Eugen Knotek, SNS
13 hlasov
44
Martin Jurčík, NEKA
12 hlasov
45
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
46
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
47
Martin Mlynár, NEKA
11 hlasov
48
Karol Dračka, KSS
10 hlasov
49
Jozef Pavligovský, SMER-SD
10 hlasov
50
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
51
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
52
Jozef Benko, SNS
8 hlasov
53
Marek Duda, NAJ
8 hlasov
54
Ondrej Kovalčík, KSS
8 hlasov
55
Ján Kriššák, NAJ
8 hlasov
56
Ján Šoltis, NEKA
8 hlasov
57
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
58
Karin Jureková, NEKA
7 hlasov
59
Richard Kaprál, SNS
6 hlasov
60
Ingrid Lindemanová, SOĽ
6 hlasov
61
Valér Neumeister, SOĽ
6 hlasov
62
Jozef Sabo, SOĽ
6 hlasov
63
Radoslav Ščuka, NP
6 hlasov
64
Ivana Padarasová, NAJ
5 hlasov
65
Tomáš Zelina, SNS
5 hlasov
66
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
67
Peter Mlynár, SNS
5 hlasov
68
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana...
5 hlasov
69
Patrik Františka, SNS
5 hlasov
70
Zuzana Hiznayová, SZ
4 hlasy
71
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
3 hlasy
72
Jozef Križan, SOĽ
2 hlasy
73
Peter Michalík, SNS
2 hlasy
74
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas
75
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlas

Volebná účasť

30,83 %

Historický vývoj

29.10. 2022 48,03 %
04.11. 2017 1. kolo 30,83 %
09.11. 2013 1. kolo 29,44 %