Mojš okres Žilina

Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
50,45%
Juraj Blanár Smer-SD
26,11%
Ján Mikolaj SNS
8,31%
Marián Murín NEKA
6,23%
Peter Sagan ĽSNS
5,34%
Peter Cibulka NEKA
2,37%
Anton Martvoň NEKA
0,59%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,59%
Kristián Hoffmann SZS
0,00%

Zvolení kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Hodoň, NEKA
75 hlasov
2
Martin Kapitulík, NEKA
69 hlasov
3
Róbert Kašša, NEKA
67 hlasov
4
Jozef Juriš, NEKA
62 hlasov
5
Milan Laurenčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
6
Ľubomír Sečkár, SMER-SD
57 hlasov
7
Beáta Badibangová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
8
Jaroslav Gažo, NEKA
55 hlasov
9
Barbora Birnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
10
Ľudmila Chodelková, NEKA
53 hlasov
11
Štefan Zelník, SNS
49 hlasov
12
Juraj Petráš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
13
Peter Durmis, NEKA
44 hlasov
14
Pavel Pavlásek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
15
Ivana Janíčková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
16
Martin Barčík, NEKA
43 hlasov
17
Ján Marosz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
18
Ľuboš Plešinger, NEKA
42 hlasov
19
Anna Verešová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
20
Jozef Kavecký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41 hlasov
21
Juraj Popluhár, SMER-SD
37 hlasov
22
Robert Ficek, SMER-SD
36 hlasov
23
Jozef Žabka, SNS
36 hlasov
24
Peter Dobeš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
25
Miloš Klimašovský, SNS
35 hlasov
26
Tibor Hanuliak, SNS
35 hlasov
27
Ľubomír Bechný, NEKA
33 hlasov
28
Ladislav Štefanec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
29
Iveta Martinková, NEKA
32 hlasov
30
Jozef Mičo, NEKA
32 hlasov
31
Patrik Groma, NEKA
31 hlasov
32
Igor Liška, SMER-SD
31 hlasov
33
Jozef Štrba, SMER-SD
31 hlasov
34
Lenka Ticháková, NEKA
31 hlasov
35
Matej Madar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
36
Peter Cibulka, NEKA
30 hlasov
37
Igor Choma, SMER-SD
29 hlasov
38
Jana Filipová, NEKA
28 hlasov
39
Branislav Delinčák, NEKA
25 hlasov
40
Monika Ďurechová, SNS
25 hlasov
41
Monika Kavecká, NEKA
25 hlasov
42
Ján Paučin, NEKA
25 hlasov
43
Andrej Sočuvka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
44
Anton Trnovec, SMER-SD
24 hlasov
45
Pavol Čorba, SMER-SD
24 hlasov
46
Monika Obertová, SMER-SD
24 hlasov
47
Karol Čepec, NEKA
24 hlasov
48
Miroslav Kašuba, SNS
24 hlasov
49
Martin Hanuliak, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
50
Bronislava Ďurechová, SNS
22 hlasov
51
Róbert Pilarčík, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
52
Pavol Mindek, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
53
Marta Veselá, SNS
19 hlasov
54
Pavol Lazar, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
55
Patrik Kubička, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
56
Jaroslav Pecho, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
57
Roman Rosenberg, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
58
Miroslav Knapec, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
59
Dušan Šutý, SNS
16 hlasov
60
Igor Krško, NEKA
16 hlasov
61
Jaroslav Koleda, SNS
16 hlasov
62
Michal Červený, SNS
16 hlasov
63
Jaromír Benko, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
64
Denis Cáder, NEKA
15 hlasov
65
Gabriela Poliaková, SNS
15 hlasov
66
Marian Sliviak, SMER-SD
15 hlasov
67
Martin Šoška, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
68
Henrich Paur, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
69
Marek Sobola, NEKA
14 hlasov
70
Marián Červený, VZDOR
13 hlasov
71
Ján Čerňan, SMER-SD
12 hlasov
72
Patrik Martaus, EDS
12 hlasov
73
Peter Mintál, MOST - HÍD
12 hlasov
74
Emanuel Lovíšek, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
75
Rastislav Palutka, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
76
Darina Čierniková, NEKA
10 hlasov
77
Stanislav Štofko, NEKA
10 hlasov
78
Kristián Hoffmann, SZS
9 hlasov
79
Ľubomír Šimko, NEKA
9 hlasov
80
Ján Rybárik, NEKA
9 hlasov
81
Patrik Blanár, NEKA
9 hlasov
82
Jaroslav Pechočiak, KSS
8 hlasov
83
František Štefánik, KSS
6 hlasov
84
Eva Lajčiaková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
5 hlasov
85
Ján Peteja, NP
4 hlasy
86
Soňa Turčányiová, NP
4 hlasy
87
Miroslav Faktor, Slovenská ľudová strana...
2 hlasy
88
Michal Miškovič, DOMA DOBRE
1 hlas
89
Pavel Požoni, ŠANCA
0 hlasov

Volebná účasť

39,90 %

Historický vývoj

29.10. 2022 57,25 %
04.11. 2017 1. kolo 39,90 %
09.11. 2013 1. kolo 33,91 %